Generální partner
Světlý režim
19. březen 2009

Přípravy na Třinec v plném proudu.

Necelých 48 hodin chybí do začátku derby. Hráči se poctivě připravují na svého soka a na stadiónu probíhají poslední úpravy. Pojďme společně nahlédnout do zákulisí karvinského fotbalu.

9:30 – Tým dostává poslední pokyny před tréninkem a odebírá se na umělou trávu. Začíná rozcvička a po ní následuje rozdělení na dvě družstva. Hraje se bago, při kterém nechybí hecování a na našich hráčích je vidět uvolněná atmosféra.

11:00 – Trénink se chýlí ke konci. Všichni pomalu míří do kabin, a poté následuje individuální příprava. Někteří absolvují masáže, jiní si zlepšují fyzickou kondici v posilovně. „Skončí to 4:0,“ směje se David Sourada, a pak vážným hlasem dodává: „Samozřejmě budeme rádi i za výsledek 1:0.“

12:00 – Nad stadiónem poletují vločky sněhu, fouká silný vítr, ale i přes nepřízeň počasí se finišuje s výstavbou plotu, který má za úkol oddělit fanoušky obou týmů. Zároveň se dláždí cesta k nově vybudovanému vstupu pro hostující fanoušky.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?