Mlade talenty

Představujeme sobotního soupeře

20.03.2009 | Redakce
 

Představujeme sobotního soupeře Výtečný vstup do soutěže, slabší druhá polovina podzimní části a zisk 4 bodů v prvních dvou jarních kolech. Touto statistikou se může pyšnit náš sobotní soupeř FK Fotbal Třinec.

 

V průběhu zimní přestávky nedošlo v kádru Třince k výrazným změnám. K týmu se připojili Hanus s Kudělou (oba Dukla Praha) a Martin Zbončák (Bohemians Praha).

Současným problémem třineckých je žalostná koncovka, což dokládá fakt, že v posledním domácím zápase nedokázali vstřelit branku rezervě Sparty Praha. Tyto zbytečné ztráty (zvláště na svém hřišti) mají za příčinu propad tabulkou. Zatímco v první čtvrtině soutěže okupoval Třinec vrchní příčky tabulky, nyní je dělí 4 body od sestupových pozic.

Přesto se třinečtí netají tím, že by chtěli v Karviné ukořistit nějaké body. Jenomže stejný cíl má i Karviná. Tři body jsou skoro povinností, jelikož nás čeká náročný los. Po zápase s Třincem nás čeká nevyzpytatelný Sokolov a po té těžké domácí dvojutkání s týmy z horní poloviny tabulky (nejprve odložené utkání s Ústím nad Labem a následně s Vysočinou Jihlava).

Těžký los má i Třinec. A stejně jako Karviná nemá body na rozdávání. Navíc derby bývají nevyzpytatelná a žádnou roli nehrají papírové předpoklady. Proto se dá očekávat urputný boj na těžkém terénu a rozhodovat budou maličkosti. Věřme, že v sobotu kolem páté hodiny odpolední budeme znát vítěze. A tím vítězem bude MFK OKD Karviná.

• Sobotní výsledky st. žáků
včera - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem