Mlade talenty

Fotbalisté a trenéři si přišli pro ocenění

11.03.2016 | redakce
 

Fotbalisté a trenéři si přišli pro ocenění Velký sál MěDK patřil ve čtvrtek 10. března sportovcům. Nechyběli ani ti úspěšní z Městského fotbalového klubu Karviná.

 

Nejčastější název klubu z úst moderátora slavnostního galavečera? MFK OKD Karviná! Sedm zástupců + družstvo Městského fotbalového klubu Karviná se dočkalo poděkování za vzornou reprezentaci města na tradičním vyhlašování Nejúspěšnější sportovec – tentokrát za rok 2015. Příjemné dvě hodiny - s moderátorem Radkem Šilhanem, členkami různých zájmových kroužků DDM Juventus, zpěvákem Leškem Semelkou nebo zpěvačkou Andrea Mea - uběhly jak voda.

Mezi Osobnost roku se k hokejbalistovi Tomáši Wróbelovi přiřadil reprezentant Ondřej Lingr. Jeho nominace byla jasná – s reprezentací U17 se v loňském roce dostal na EURO, navíc rozhodl zápas se Slovinskem. Zároveň také pomalu nakukuje do A-týmu, absolvoval letní přípravu a vstřelil během ní svůj premiérový gól v mužském fotbale. Cenu mu předal Ing. Jan Wolf. „Moc si toho vážím. Také chci poděkovat trenéru Weberovi za šance, které v áčku dostávám,“ řekl na pódiu už zkušený sběratel ocenění.

Naopak svou premiéru absolvoval Lukáš Golasowski z žákovského týmu U14, který se na pódium dostal společně s hráčem mladšího dorostu U16 Martinem Vlachovským v kategorii Talent roku. „Mám radost z tohoto ocenění, vůbec jsem to nečekal. Myslím si ale, že minulý rok nebyl z mého pohledu špatný,“ řekl Golasowski s tím, že se na slavnostní galavečer, byť s drobnou nervozitou, těšil.

Dočkal se i jeho trenér, tedy kouč U14 Zbyšek Gazda. A nebyl sám, doprovodil jej Miroslav Štěpánek – trenér ml. dorostu U16. V jednotlivcích si pro ceny přišli ještě Jiří Ciupa a René Macko. V družstvech se pak uznání dočkal dorostenecký tým U19 – třetí celek loňské I. ligy staršího dorostu. Cenu Josefa Masopusta získal Hubert Fojcik - karvinský rodák, dlouholetý bývalý fotbalista a trenér karvinského fotbalu. 

Fotogalerie

           
 

• Janečka nemůže hrát
včera - Sobotní duel v Příbrami musí Marek Janečka vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila DK LFA na svém zasedání!

• Molitorisz na kvalifikaci U17
před 2 dny - Matyáši Molitoriszovi dorazila nominační pozvánka na 1. fázi kvalifikace o ME kategorie U17. Reprezentační sedmnáctku čeká od 25. září do 1. října kvalifikační turnaj ve Finsku proti domácím (25.9.), Moldavsku (28.9.) a Bosně a Hercegovině (1.10.). Mezi náhradníky čekají na šanci Roman Fukala s Oliverem Jurčákem!

• U19&U17: Se Slavií už v pátek
17.9. - Ze soboty na pátek byly po dohodě klubů přesunuty zápasy mezi dorosteneckými týmy Karviné a Slavie Praha. Nové termíny a časy pro kategorie U19 a U17 jsou pátek 20. září v 13:15 hod. a 15:30 hod. Hrát se bude na Kovoně.

• Sestřih remízy s Bohemkou
16.9. - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
16.9. - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
14.9. - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
×
Dnes v 16:30
1.FK Příbram
MFK Karviná
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem