Mlade talenty

Fotbalisté a trenéři si přišli pro ocenění

11.03.2016 | redakce
 

Fotbalisté a trenéři si přišli pro ocenění Velký sál MěDK patřil ve čtvrtek 10. března sportovcům. Nechyběli ani ti úspěšní z Městského fotbalového klubu Karviná.

 

Nejčastější název klubu z úst moderátora slavnostního galavečera? MFK OKD Karviná! Sedm zástupců + družstvo Městského fotbalového klubu Karviná se dočkalo poděkování za vzornou reprezentaci města na tradičním vyhlašování Nejúspěšnější sportovec – tentokrát za rok 2015. Příjemné dvě hodiny - s moderátorem Radkem Šilhanem, členkami různých zájmových kroužků DDM Juventus, zpěvákem Leškem Semelkou nebo zpěvačkou Andrea Mea - uběhly jak voda.

Mezi Osobnost roku se k hokejbalistovi Tomáši Wróbelovi přiřadil reprezentant Ondřej Lingr. Jeho nominace byla jasná – s reprezentací U17 se v loňském roce dostal na EURO, navíc rozhodl zápas se Slovinskem. Zároveň také pomalu nakukuje do A-týmu, absolvoval letní přípravu a vstřelil během ní svůj premiérový gól v mužském fotbale. Cenu mu předal Ing. Jan Wolf. „Moc si toho vážím. Také chci poděkovat trenéru Weberovi za šance, které v áčku dostávám,“ řekl na pódiu už zkušený sběratel ocenění.

Naopak svou premiéru absolvoval Lukáš Golasowski z žákovského týmu U14, který se na pódium dostal společně s hráčem mladšího dorostu U16 Martinem Vlachovským v kategorii Talent roku. „Mám radost z tohoto ocenění, vůbec jsem to nečekal. Myslím si ale, že minulý rok nebyl z mého pohledu špatný,“ řekl Golasowski s tím, že se na slavnostní galavečer, byť s drobnou nervozitou, těšil.

Dočkal se i jeho trenér, tedy kouč U14 Zbyšek Gazda. A nebyl sám, doprovodil jej Miroslav Štěpánek – trenér ml. dorostu U16. V jednotlivcích si pro ceny přišli ještě Jiří Ciupa a René Macko. V družstvech se pak uznání dočkal dorostenecký tým U19 – třetí celek loňské I. ligy staršího dorostu. Cenu Josefa Masopusta získal Hubert Fojcik - karvinský rodák, dlouholetý bývalý fotbalista a trenér karvinského fotbalu. 

Fotogalerie

           
 

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem