Mlade talenty

Starší dorostenci hrají v neděli s Jihlavou

12.03.2016 | redakce
 

Starší dorostenci hrají v neděli s Jihlavou Po kruté porážce doma s Jabloncem je šance na reparát opět v domácím prostředí! Na Kovonu dorazí Vysočina Jihlava. Hraje se netradičně v neděli 13. března od 13 hodin.

 

Přestože po minulém utkání zavládlo v kabině staršího dorostu ohromné zklamání, tak má celý tým rozhodně na čem stavět. „Podali jsme dobrý výkon. Jen je třeba v pravý čas proměňovat vypracované brankové příležitosti a zejména zlepšit koncentraci v defenzivě,“ upozorňuje trenér Roman West. Vždyť jeho svěřenci v posledních dvou utkáních hned šestkrát inkasovali, což hovoří za vše.

Kouč staršího dorostu je přesvědčený, že pokud tým podá proti Jihlavě stejný výkon jako s Jabloncem, a navíc se zlepší ve dvou již zmíněných faktorech, tak proti Jihlavě musí uspět. „Jsem přesvědčený, že pokud bychom pravidelně podávali takové výkony, jako minule proti Jablonci, z deseti zápasů jich osm vyhrajeme,“ tvrdí West. Jen pro zajímavost z utkání s Jabloncem - držení míče 60% na 40%, gólové šance 10/3, střely 29/7 a rohové kopy 14/0. „Přesto nemáme ani bod,“ doplnil.

Vysočina se před nedělním utkáním nacházela uprostřed tabulky s 34 body za devět výher, sedm remíz a osm porážek. Podzimní vzájemný zápas vyhrála Jihlava těsně 1:0 gólem ze 75. minuty. K tomu je však nutno poznamenat, že Karvinští nemohli do utkání nasadit své důležité hráče kvůli nemoci či zranění a nehrál ani reprezentující Ondřej Lingr.

Utkání I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FC Vysočina Jihlava U19 začíná na umělé trávě Sportovního centra Kovona v neděli 13. března ve 13 hodin. Hlavním rozhodčím zápasu bude pan Jakub Mojžíš.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

• Výsledky mládeže (středa)
5.6. - U19-Baník Ostrava 2:2 (5:3np),U17-Baník Ostrava 1:4, Sigma Olomouc-U15 2:1, Sigma Olomouc-U14 10:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem