Mlade talenty

Ml. dorostencům a st. žákům startuje jaro

18.03.2016 | redakce
 

Ml. dorostencům a st. žákům startuje jaro Hned čtyřem mládežnickým kategoriím startuje během třetího březnového víkendu jarní část mistrovské soutěže. Dorostenci začínají na Slovácku, žáci hrají ve Frýdku-Místku.

 

Týmy U17 a U16 splnily na podzim svůj hlavní cíl – postoupit do TOP 9! Ihned po postupu ještě absolvovaly dvě jarní předehrávky, ve kterých si vedly zcela rozdílně. Zatímco sedmnáctka oba zápasy prohrála s hrozivým skóre 0:10, tak šestnáctka ukořistila 4 body za výhru ve Zlíně a remízu doma s Jihlavou.

Zajímavostí jarní části TOP skupiny mladšího dorostu z pohledu karvinských týmů je skutečnost, že ze čtrnácti zápasů jich pouhých sedm odehraje během víkendu. Zbytek pak v týdnu, hned čtyřikrát netradičně v pátek – jednou doma, ve třech případech na cizím hřišti. „Třikrát jsme vyhověli našemu soupeři. Jde o zápasy ve Frýdku-Místku, Jihlavě a Opavě,“ vysvětlil šéftrenér SCM a zároveň trenér týmu U17 Petr Gibala. Co se týče vložených středečních zápasů, tak ty byly dány svazem.

Žákovské týmy přes zimu usilovně pracovaly a cílem je určitě vylepšit nepovedený podzim. Patnáctka ze sedmnácti zápasů pouze čtyřikrát vyhrála, čtrnáctka byla o něco úspěšnější (4 výhry a 3 remízy). Generálku absolvovali starší žáci proti Třinci – patnáctka neuspěla a prohrála 1:2, čtrnáctka pak svého soupeře deklasovala 7:1.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

• Výsledky mládeže (středa)
5.6. - U19-Baník Ostrava 2:2 (5:3np),U17-Baník Ostrava 1:4, Sigma Olomouc-U15 2:1, Sigma Olomouc-U14 10:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem