Mlade talenty

Jozef Weber: Jsou dny, kdy to nejde!

19.03.2016 | redakce
 

Jozef Weber: Jsou dny, kdy to nejde! Karvinský trenér byl po zápase evidentně nespokojený a hlavně zklamaný z předvedené hry svých svěřenců. Sportovně také uznal, že Opava si bod jednoznačně zasloužila. Naznačil také, že pro domácí zápas s Vlašimí dojde ke změnám v sestavě – vynuceným, možná i nevynuceným.

 

Z Opavy vezete bod za remízu. Je to zklamání?
Zklamání převládá z předvedené hry. Ta byla po hodně dlouhé době opravdu špatná.

Ale s trochou štěstí jste tam mohli vyhrát.
To ano, mohli jsme utrpět vítězství (trpký úsměv). Ale Opava si bod zasloužila, šla za ním. Nepomohlo ani jasné upozornění, že Opava bude hrát určitě lépe než s Vyšehradem. Paradoxně nám nepomohl ani brzký gól, spíš nám ublížil. Bohužel jsou i dny, kdy to prostě nejde a to byl tento případ.

Jaké byly instrukce během poločasové pauzy?
Moc nám toho nefungovalo, tři nebo čtyři hráči byli na vystřídání. Udělali jsme jednu změnu, ale ani ta nepřinesla jiný obraz hry. Herně to možná bylo vyrovnanější, ale nebylo to prostě ono.

Opava hrozila po centrech. Nakonec z toho i vyrovnala. Kde nastala chyba?
Ano, koledovali jsme si o to. Několik jsme jich přežili, přestože se míč pohyboval v nebezpečném prostoru. V inkriminované 85. minutě šli domácí ve větším počtu do našeho vápna, míč nám po centru propadl na volného Janetzkého a ten to hezky uklidil do sítě.

Přesto jste si šance vytvářeli. Budínský s Urgelou měli na kopačkách rozdílový gól na dva nula.
To ale pramenilo z toho, že jsme vedli a Opava hru otevřela. Nám celkově chyběla souhra a mezihra.

Pro zápas s Vlašimí nemůžete počítat s vykartovaným Sedlákem a reprezentujícím Purim. Jsou to velké starosti?
Když se nám uzdraví stoper, tak se zase vykartuje nebo zraní středový hráč (úsměv). Musíme si s tím poradit, i když moc variant tam nemáme. Navíc mě v tomto zápase příliš nepřesvědčili ani někteří hráči, takže budeme přemýšlet o změnách.  

• S Bohemkou v neděli od tří
včera - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
před 2 dny - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
před 3 dny - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
19.8. - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
×
Odehráno v 17:00
FC Fastav Zlín
MFK Karviná
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem