Mlade talenty

Jozef Weber: Jsou dny, kdy to nejde!

19.03.2016 | redakce
 

Jozef Weber: Jsou dny, kdy to nejde! Karvinský trenér byl po zápase evidentně nespokojený a hlavně zklamaný z předvedené hry svých svěřenců. Sportovně také uznal, že Opava si bod jednoznačně zasloužila. Naznačil také, že pro domácí zápas s Vlašimí dojde ke změnám v sestavě – vynuceným, možná i nevynuceným.

 

Z Opavy vezete bod za remízu. Je to zklamání?
Zklamání převládá z předvedené hry. Ta byla po hodně dlouhé době opravdu špatná.

Ale s trochou štěstí jste tam mohli vyhrát.
To ano, mohli jsme utrpět vítězství (trpký úsměv). Ale Opava si bod zasloužila, šla za ním. Nepomohlo ani jasné upozornění, že Opava bude hrát určitě lépe než s Vyšehradem. Paradoxně nám nepomohl ani brzký gól, spíš nám ublížil. Bohužel jsou i dny, kdy to prostě nejde a to byl tento případ.

Jaké byly instrukce během poločasové pauzy?
Moc nám toho nefungovalo, tři nebo čtyři hráči byli na vystřídání. Udělali jsme jednu změnu, ale ani ta nepřinesla jiný obraz hry. Herně to možná bylo vyrovnanější, ale nebylo to prostě ono.

Opava hrozila po centrech. Nakonec z toho i vyrovnala. Kde nastala chyba?
Ano, koledovali jsme si o to. Několik jsme jich přežili, přestože se míč pohyboval v nebezpečném prostoru. V inkriminované 85. minutě šli domácí ve větším počtu do našeho vápna, míč nám po centru propadl na volného Janetzkého a ten to hezky uklidil do sítě.

Přesto jste si šance vytvářeli. Budínský s Urgelou měli na kopačkách rozdílový gól na dva nula.
To ale pramenilo z toho, že jsme vedli a Opava hru otevřela. Nám celkově chyběla souhra a mezihra.

Pro zápas s Vlašimí nemůžete počítat s vykartovaným Sedlákem a reprezentujícím Purim. Jsou to velké starosti?
Když se nám uzdraví stoper, tak se zase vykartuje nebo zraní středový hráč (úsměv). Musíme si s tím poradit, i když moc variant tam nemáme. Navíc mě v tomto zápase příliš nepřesvědčili ani někteří hráči, takže budeme přemýšlet o změnách.  

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

• Výsledky mládeže (středa)
5.6. - U19-Baník Ostrava 2:2 (5:3np),U17-Baník Ostrava 1:4, Sigma Olomouc-U15 2:1, Sigma Olomouc-U14 10:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem