Generální partner
Světlý režim
20. březen 2016

Musíme se z toho poučit, míní Moravec po remíze

Karvinský expres Jan Moravec nebyl po závěrečném hvizdu pátečního zápasu v Opavě vůbec spokojený. Aby také ano, když celý tým podal pod umělým osvětlením mizerný výkon a možná spíš bod získal, než dva ztratil.

Střelec jediné karvinské branky v Opavě po zápase uvedl, že Karviná začala dobře a podle pokynů, jenže po prvním rychlém gólu se to najednou zlomilo. „Od té doby jsme nehráli dobře. Valil se na nás útok za útokem, odskakovali nám míče a jednoduše už to nebylo vůbec ono,“ podotkl Jan Moravec.

Právě on otevřel v Městských sadech účet zápasu. Po pěti minutách vystihl chybu stopera Dominika Simerského a lobem nedal brankáři Vaškovi žádnou šanci. „Čekal jsem, že míč bude vracet brankáři. Proto jsem tam běžel a vyšlo to. Ale máme pouze bod a to je pro nás zklamání. Na druhou stranu byly před naší brankou samé závary a trochu jsme si o ten gól koledovali,“ uznal Moravec, který patřil k nejlepším hráčům při jarní premiéře s pražským Vyšehradem.

Jan Moravec také litoval nevyužitých šancí, které měli jeho spoluhráči. „Je pravdou, že kdybychom zvýšili na dvoubrankový rozdíl, tak by to určitě bylo klidnější. Ale nestalo se tak. Z tohoto zápasu bychom si měli vzít ponaučení a pár věcí si i směrem k dalšímu pokračování soutěže vyříkat,“ zakončil hráč pražských vršovických klokanů, který je v Karviné na hostování. 

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii