Mlade talenty

Musíme se z toho poučit, míní Moravec po remíze

20.03.2016 | redakce
 

Musíme se z toho poučit, míní Moravec po remíze Karvinský expres Jan Moravec nebyl po závěrečném hvizdu pátečního zápasu v Opavě vůbec spokojený. Aby také ano, když celý tým podal pod umělým osvětlením mizerný výkon a možná spíš bod získal, než dva ztratil.

 

Střelec jediné karvinské branky v Opavě po zápase uvedl, že Karviná začala dobře a podle pokynů, jenže po prvním rychlém gólu se to najednou zlomilo. „Od té doby jsme nehráli dobře. Valil se na nás útok za útokem, odskakovali nám míče a jednoduše už to nebylo vůbec ono,“ podotkl Jan Moravec.

Právě on otevřel v Městských sadech účet zápasu. Po pěti minutách vystihl chybu stopera Dominika Simerského a lobem nedal brankáři Vaškovi žádnou šanci. „Čekal jsem, že míč bude vracet brankáři. Proto jsem tam běžel a vyšlo to. Ale máme pouze bod a to je pro nás zklamání. Na druhou stranu byly před naší brankou samé závary a trochu jsme si o ten gól koledovali,“ uznal Moravec, který patřil k nejlepším hráčům při jarní premiéře s pražským Vyšehradem.

Jan Moravec také litoval nevyužitých šancí, které měli jeho spoluhráči. „Je pravdou, že kdybychom zvýšili na dvoubrankový rozdíl, tak by to určitě bylo klidnější. Ale nestalo se tak. Z tohoto zápasu bychom si měli vzít ponaučení a pár věcí si i směrem k dalšímu pokračování soutěže vyříkat,“ zakončil hráč pražských vršovických klokanů, který je v Karviné na hostování. 

• Výsledky mládeže (út+st)
včera - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
před 2 dny - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
před 2 dny - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 3 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem