Mlade talenty

Černé zlato získali zase žáci z Dolní Lutyně

21.03.2016 | redakce
 

Černé zlato získali zase žáci z Dolní Lutyně Třetí ročník turnaje základních škol z Karviné a blízkého okolí pod záštitou společnosti OKD měl hladký průběh a jasného vítěze.

 

Čtvrtek 17. března patřil v hale Sportovního centra Kovona turnaji O pohár černého zlata, kterého se zúčastnila šestice škol – ZŠ Cihelní z Karviné, ZŠ Prameny z Karviné, ZŠ Majakovského z Karviné, ZŠ z Doubravy, ZŠ ze Stonavy a ZŠ Aloise Jiráska z Dolní Lutyně. Právě posledně jmenovaná škola prošla letošním ročníkem doslova jako nůž máslem a radovala se z celkového triumfu.

Čtyři výhry a jedna remíza a pouze jeden inkasovaný gól jsou toho jasným důkazem. „Vůbec jsme nečekali, že letos vyhrajeme a obhájíme tak loňské vítězství. Letos to bylo určitě snazší, než loni. To byla konkurence určitě větší. Ale jsme samozřejmě rádi,“ řekl spokojený vedoucí týmu Jiří Vilček. Ten měl na soupisce i jednoho hráče, který obléká dres Městského fotbalového klubu Karviná, konkrétně jde o Davida Šimečka z týmu U11. Za ZŠ Majakovského pak nastoupil jeho spoluhráč Aleš Urbánek.

Pogratulovat, předat ceny, podepsat se a rozdat vstupenky na domácí zápasy přišli fotbalisté karvinského A-týmu Lubomír Urgela, Erik Puchel a Branislav Pindroch. Především odchovanec klubu Erik Puchel byl dětmi solidně obklíčen. Turnaj se po všech stránkách vydařil, předány byly i individuální ceny pro nejlepšího hráče, střelce a brankáře.

Kompletní výsledky včetně pořadí najdete níže ve fotogalerii  

Nejlepší hráč: Tomáš Damnicz (Doubrava)

Nejlepší střelec: Vojtěch Hok (Dolní Lutyně, 8 gólů)

Nejlepší brankář: Jan Witta (Dolní Lutyně)

Fotogalerie

               
 

• Výsledky mládeže (út+st)
včera - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
před 2 dny - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
před 2 dny - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 3 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem