Generální partner
Světlý režim
22. březen 2016

Rekonstrukce pokračuje, nahlédněte dovnitř!

V úterý 22. března proběhl na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji tzv. mediální den. Zástupci médií si mohli prohlédnout stavbu i zevnitř a rozhodně bylo na co koukat.

Karvinští fandové už netrpělivě očekávají ukončení prací na stadionu, který zahrnuje celek tři stavby a má vícezdrojové financování.

Současný stav je takový, že se pracuje na dostavbě hlavní budovy včetně nových křídel v ní (zázemí pro média, sportovce, hosty a diváky), finišuje se s krytými ochozy, které nahradily nevzhledné betonové ochozy. „Naopak na hrací ploše a parkovišti zatím probíhají terénní úpravy a budují se příjezdy a chodníky. Hotovo by mělo být pravděpodobně během června,“ informovala mluvčí města Šárka Swiderová.

Třetí stavbu pak financuje Ministerstvo financí z peněz tzv. meziresortní komise (dotace určeny pro těžbou zasažené oblasti). „Jde o hrací plochu a s tím spojené vyhřívané hřiště dle parametrů FAČR a zcela nové parkoviště,“ dodala Swiderová. Stadion pojme necelých pět tisíc diváků.


Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii