Mlade talenty

U19: Na Velký pátek doma se Zbrojovkou

24.03.2016 | redakce
 

U19: Na Velký pátek doma se Zbrojovkou Proti aktuálně třetímu týmu I.dorostenecké ligy vyběhnou v pátek starší dorostenci na umělé trávě Sportovního centra Kovona.

 

Bodovat, nejlépe za tři body. Nejlepší možná varianta pátečního zápasu, který však bude hodně obtížný. Hosté jsou třetí v tabulce, navíc na jaře ze šesti odehraných utkání hned pětkrát zvítězili a jen jednou ztratili body za remízu. „Hrají v pohodě, vezou se na vítězné vlně. Všechno pak funguje mnohem lépe. Nám to tam naopak moc nepadá. Například v Hradci Králové, který je na tom podobně dobře jako Brno, jsme nebyli o moc horším týmem,“ litoval nulového zisku z posledního odehraného utkání trenér Roman West. 

Jeho svěřenci měli stejné množství střel. „Jenže nedáváme góly, což se o Brnu říct nedá, protože v posledním utkání rozstřílelo doma Jablonec 5:0. Bude to velmi těžký zápas, potřebujeme předvést nejlepší možný výkon,“ dodal. Podzimní zápas vyhrála Karviná v Brně 1:0, což by byl výsledek, který by domácí brali i nyní a zpříjemnili by si aspoň trochu velikonoční svátky.

Utkání I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FC Zbrojovka Brno U19 začíná ve Sportovním centru Kovona  v pátek 25. března ve 14 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Vrťo.  

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

• Výsledky mládeže (středa)
5.6. - U19-Baník Ostrava 2:2 (5:3np),U17-Baník Ostrava 1:4, Sigma Olomouc-U15 2:1, Sigma Olomouc-U14 10:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem