Generální partner
Světlý režim
24. březen 2016

U19: Na Velký pátek doma se Zbrojovkou

Proti aktuálně třetímu týmu I.dorostenecké ligy vyběhnou v pátek starší dorostenci na umělé trávě Sportovního centra Kovona.
Bodovat, nejlépe za tři body. Nejlepší možná varianta pátečního zápasu, který však bude hodně obtížný. Hosté jsou třetí v tabulce, navíc na jaře ze šesti odehraných utkání hned pětkrát zvítězili a jen jednou ztratili body za remízu. „Hrají v pohodě, vezou se na vítězné vlně. Všechno pak funguje mnohem lépe. Nám to tam naopak moc nepadá. Například v Hradci Králové, který je na tom podobně dobře jako Brno, jsme nebyli o moc horším týmem,“ litoval nulového zisku z posledního odehraného utkání trenér Roman West. 

Jeho svěřenci měli stejné množství střel. „Jenže nedáváme góly, což se o Brnu říct nedá, protože v posledním utkání rozstřílelo doma Jablonec 5:0. Bude to velmi těžký zápas, potřebujeme předvést nejlepší možný výkon,“ dodal. Podzimní zápas vyhrála Karviná v Brně 1:0, což by byl výsledek, který by domácí brali i nyní a zpříjemnili by si aspoň trochu velikonoční svátky.

Utkání I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FC Zbrojovka Brno U19 začíná ve Sportovním centru Kovona  v pátek 25. března ve 14 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Vrťo.  
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii