Generální partner
Světlý režim
4. červen 2016

Starší přípravka sbírala zkušenosti na Junior Cupu

Dvoudenní turnaj (28. a 29.5.) pro kategorie U10 a U11 měl v Senici výborné obsazení. V obou kategoriích se z triumfu radovala olomoucká Sigma. Karvinští hráči skončili v turnaji U11 devátí.
Systémem každý s každým 1x25 minut odehráli karvinští borci celkem osm utkání. „Pro většinu kluků to byl první větší turnaj s tak kvalitními kluby. Přesvědčili se tak, že se musí zdokonalovat v každé herní činnosti,“ podotkl trenér Tomáš Červenka a přidal, že kromě vítězné sigmy se nestalo, že by Karvinou nějaké družstvo přehrálo. „Jen se nám nedařilo proměnit i vyložené šance, třeba v derby s FCB jsme zahodili čtyři velké šance a v poslední minutě jsme nakonec přišli o výhru,“ litoval.

Karvinskou výpravu v Senici také mile potěšilo, že po příjezdu sklidili od všech trenérů pochvalu a gratulace k postupu A-týmu do nejvyšší soutěže. Domácí pořadatelé 9. ročník turnaje chválili. „Máme za sebou víkend plný skvělého fotbalu, všechny týmy u nás zanechaly velmi dobrý dojem. Těšíme se zase příští rok,“ stojí v oficiálním prohlášení. 

Výsledky MFK U11 – Jupie Fotbalová akademie Marka Hamšíka 1:3, NK Bravo Lublaň 0:3, Senica červení 1:4, Sigma Olomouc 0:7, FCB 1:1, Prešov 0:4, Senica zelení 1:4, Michalovce 1:2

Celkové pořadí turnaje U11: 1. Sigma Olomouc, 2. FK Senica (zelení), 3. MFK Zemplín Michalovce, 4. NK Bravo Ljubljana, 5. FK Senica (červení), 6. Tatran Prešov, 7. Jupie - Fotbalová Akademie Marka Hamšíka, 8. FC Baník Ostrava, 9. MFK OKD Karviná.

Turnaje se zúčastnili: Mareček, Pietrzyk, Tovaly, Urbánek, Gibiec, Nesvadba, Dabrowski Kačor, Seriš, Golasowski, Pryszcz, Drobek.
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?