Generální partner
Světlý režim
8. červen 2016

Hráči U9 ovládli HELLER Cup

V Polance nad Odrou se 28. května konal turnaj mladších přípravek. Finále ovládl karvinský tým, když ve finále zdolal Bílovec A 3:1.
Šestnáct týmů bylo rozděleno do dvou skupin, kde se hrálo každý každým. První dva týmy hrály semifinále. Mladí karvinští hráči prolétli skupinou suverénně, když neztratili ani bod. V semifinále na penalty vyřadili Pustkovec a ve finále si poradili s Bílovcem. 

K úspěchu se velkým dílem přičinil Lukáš Taksonyi. „Vstřelil celkem 16 gólů a stal se nejlepším střelcem tohoto turnaje. Všem patři velká pochvala za vzornou reprezentaci klubu,“ řekl trenér Zbyšek Gazda.

Výsledky ve skupině:  MFK-Poruba 3:1, MFK-Polanka 8:0, MFK-Rychvald 9:0, MFK-Sparta Brno 2:0, MFK-Vítkovice 8:0, MFK-Havířov 3:1, MFK-Bílovec B 5:0. Semifinále: MFK-Pustkovec 0:0, 3:2 np. Finále: MFK-Bílovec A 3:1. 

Turnaje se zúčastnili: Siekierka, Knieža, Barčák, Góralík, Katona, Poledník, Kubala, Drla, Griger, Taksonyi, Zajac.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.