Generální partner
Světlý režim
12. červen 2016

Ml. dorostenci: Derniéra skončila porážkami

Týmy U17 a U16 zakončily sezónu čtvrtečními výsledky 1:7 (U17) a 0:1 (U16) na hřišti brněnské Zbrojovky.
U17

FC Zbrojovka Brno U17 – MFK OKD Karviná U17 7:1 (1:0)
Branky: 34., 62. a 66. Rogožán, 52. Moučka, 59. Jambor, 73. Horváth, 75. Dobrovodský - 78. Swaczyna
Sestava Karviné: Tichý - Greger, Cieslawski, Gandzel (41. Pavlík, 60. Kaczmarczyk), Botur - Borkala, Mrózek (41. Navrátil, 60. Seriš), Špiriak, Sembol - Swaczyna, Motyčka.
Trenér Miroslav Štěpánek: „Pouze první půlhodinu jsme byli schopni odolávat nátlakové hře domácího týmu. S přibývajícím časem nám však ubývaly fyzické síly a v závěru utkání jsme již nebyli schopni uhlídat domácí útočníky. Je však nutno naše hráče pochválit za závěr sezóny, kdy nás postihla série zranění a my dohrávali posledních šest kol prakticky s deseti zdravými hráči. V celkovém součtu musíme hodnotit tuto sezónu jako úspěšnou.“

U16

FC Zbrojovka Brno U16 – MFK OKD Karviná U16 1:0 (0:0)
Branka: 50. Sedlák
Sestava Karviné: Neuman - Pavlík, Mrózek (25. Weideman), Gandzel, Kaczmarczyk - Pisarek (75. Holoubek), Vlachovský, Holzer Jan, Seriš (65. Bielan) - Szotkowski, Navrátil.
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.