Mlade talenty

Mladší dorost U16 měl svou herní tvář

28.06.2016 | redakce
 

Mladší dorost U16 měl svou herní tvář Mládežnické celky si užívají zaslouženého volna a je čas na rekapitulaci uplynulé sezóny. Jedním z týmů, ve kterém zavládla spokojenost byla jistě "šestnáctka".

 

Hodnocení sezóny trenéra mladšího dorostu U16 Pavla Šuláka

„Tým ročníku 2000 jsem přebral minulý rok v červenci. Za cíl jsme si dali, aby se kluci dokázali prosazovat vpředu, nedělali zbytečné chyby v obraně a chtěl jsem týmu vtisknout nějakou tvář, protože do té doby to byla hra na náhodu. Nějakou chvíli to trvalo, ale myslím si, že se to podařilo. Podzim jsme věnovali především hře směrem dopředu. Důkazem toho je, že jsme na podzim doma ani jednou neprohráli a nastříleli téměř dvakrát tolik gólů, co za celý podzim v předminulé sezóně v kategorii U15.
Pozitivně hodnotím postup do TOP 9 a postup do semifinále Memoriálu Vlastislava Marečka, což nám zajistilo perfektní konfrontaci s kvalitními týmy. Všem týmům jsme byli vyrovnaným soupeřem, což je výborné - konečné šesté místo patří až na druhou kolej. Dokázali jsme na podzim jako jediní porazit suverénní Sigmu, na jaře jsme například uhráli bezbrankovou remízu v Ostravě s Baníkem, vysoko 8:1 jsme zdolali FM. Potěšitelné je také aktivní skóre a celkem dost nastřílených branek. Kluci se naučili kombinační hrou hrát směrem dopředu, naučené věci z tréninku dělali vědomě. 
Povedenou sezónu dokreslily premiérové pozvánky do reprezentace pro Kristiána Kaczmarczyka a Martina Vlachovského, který dokonce ve Švédsku oslavil svůj premiérový reprezentační gól.
Jsem rád, že tým je na tom velmi dobře charakterově. Je to zdravý mančaft, což dokazoval po celou sezónu včetně zimního soustředění či na turnaji v Litvě. Pokud se tým vhodně doplní, bude konkurenceschopný i v kategorii U17. Jen mě trochu mrzí, že už u něj nebudu pokračovat – posouvám se dál, do Krajské fotbalové akademie, která bude od záři fungovat tady v Karviné. Hráčům přeji mnoho fotbalových i osobních úspěchů a velký dík patří i mému skvělému asistentovi Petru Bijokovi.“ 

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
dnes - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
včera - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem