Mlade talenty

Mladší dorost U16 měl svou herní tvář

28.06.2016 | redakce
 

Mladší dorost U16 měl svou herní tvář Mládežnické celky si užívají zaslouženého volna a je čas na rekapitulaci uplynulé sezóny. Jedním z týmů, ve kterém zavládla spokojenost byla jistě "šestnáctka".

 

Hodnocení sezóny trenéra mladšího dorostu U16 Pavla Šuláka

„Tým ročníku 2000 jsem přebral minulý rok v červenci. Za cíl jsme si dali, aby se kluci dokázali prosazovat vpředu, nedělali zbytečné chyby v obraně a chtěl jsem týmu vtisknout nějakou tvář, protože do té doby to byla hra na náhodu. Nějakou chvíli to trvalo, ale myslím si, že se to podařilo. Podzim jsme věnovali především hře směrem dopředu. Důkazem toho je, že jsme na podzim doma ani jednou neprohráli a nastříleli téměř dvakrát tolik gólů, co za celý podzim v předminulé sezóně v kategorii U15.
Pozitivně hodnotím postup do TOP 9 a postup do semifinále Memoriálu Vlastislava Marečka, což nám zajistilo perfektní konfrontaci s kvalitními týmy. Všem týmům jsme byli vyrovnaným soupeřem, což je výborné - konečné šesté místo patří až na druhou kolej. Dokázali jsme na podzim jako jediní porazit suverénní Sigmu, na jaře jsme například uhráli bezbrankovou remízu v Ostravě s Baníkem, vysoko 8:1 jsme zdolali FM. Potěšitelné je také aktivní skóre a celkem dost nastřílených branek. Kluci se naučili kombinační hrou hrát směrem dopředu, naučené věci z tréninku dělali vědomě. 
Povedenou sezónu dokreslily premiérové pozvánky do reprezentace pro Kristiána Kaczmarczyka a Martina Vlachovského, který dokonce ve Švédsku oslavil svůj premiérový reprezentační gól.
Jsem rád, že tým je na tom velmi dobře charakterově. Je to zdravý mančaft, což dokazoval po celou sezónu včetně zimního soustředění či na turnaji v Litvě. Pokud se tým vhodně doplní, bude konkurenceschopný i v kategorii U17. Jen mě trochu mrzí, že už u něj nebudu pokračovat – posouvám se dál, do Krajské fotbalové akademie, která bude od záři fungovat tady v Karviné. Hráčům přeji mnoho fotbalových i osobních úspěchů a velký dík patří i mému skvělému asistentovi Petru Bijokovi.“ 

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 a U17 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunuly začátky zápasů - devatenáctka hraje už od 12 hodin a sedmnáctka od 14:15 hodin.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem