Generální partner
Světlý režim
22. červenec 2016

Radek Voltr a Martin Toml zůstávají na hostování

Kádr Karviné se rozrostl o další jména. Voltra s Tomlem ještě doplnil Petr Galuška. Naopak do Baníku putuje na hostování útočník Lubomír Urgela.

Všichni tři noví fotbalisté absolvovali ve čtvrtek týmové focení, což naznačilo, že v kádru nováčka nejvyšší soutěže zůstanou. „Tyto příchody jsme zdárně vyřešili. V případě Voltra s Tomlem jde o hostování, Galuška už je náš,“ přiblížil sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk.

Rodák z Hradce Králové (Radek Voltr) je hráčem Slavie Praha, ale fanoušci jej znají především z angažmá ve Viktorii Žižkov. V lednu letošního roku byl Slavií poslán na hostování do Jihlavy, ale teď už je Voltr ještě o necelých tři sta kilometrů dál východněji ve Slezsku. K týmu se připojil před herním soustředěním a v Karviné bude minimálně celý podzim.

Martin Toml přichází na roční hostování z Mladé Boleslavi, jde o šikovného mladého stopera se zkušenostmi z mládežnických reprezentačních týmů. Ligový debut si odbyl letos v březnu v dresu týmu z města automobilů v Teplicích. V Karviné je od začátku letní přípravy. 

A zatím posledním oficiálně potvrzeným transferem je příchod čerstvě dvacetiletého odchovance Slovácka Petra Galušky. Ten se bude postupně zabydlovat a určitě jeho služeb využije i juniorský tým, ostatně už minulou sobotu v Šenově odehrál na pravém kraji zálohy celý zápas. V kádru prvoligového nováčka už nefiguruje jeho předloňský nejlepší střelec Lubomír Urgela, který bude hostovat v ostravském Baníku, kde už v pátek absolvoval první trénink.

Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná