Generální partner
Světlý režim
6. září 2016

Štve mě, že stále inkasujeme, přiznal Samec

Po pěti odehraných zápasech má karvinský juniorský tým na svém kontě šest bodů za dvě výhry a tři porážky. Víc než na výsledky hledí kouč týmu Petr Samec na předváděnou hru svých svěřenců.
Kromě zástupců ePojisteni.cz ligy měla pauzu i Juniorská liga, která kopíruje zápasy nejvyšší tuzemské soutěže, jen s opačným pořadatelstvím jednotlivých zápasů. „Možná to bude znít trochu paradoxně, ale po třech kolech, ve kterých jsme hned dvakrát možná i trochu nešťastně prohráli, jsem byl s výkony hráčů a předváděnou hrou spokojený,“ nechal se slyšet bývalý vynikající útočník. 

Jediný zápas, který týmu nevyšel, byl ten na pražské Julisce s Duklou. „Tam to byla hrůza. Naštěstí se kluci vzpamatovali a naposledy s Českými Budějovice už to opět bylo slušné. Chtěli bychom hrát v každém utkání nadstandardně, je to o neustálém tréninku,“ pronesl a pokračoval. „Pro mě je měřítkem to, zda-li se kluci po sezóně uchytí v nějakém týmu hrající vyšší soutěž. Minulou sezónu se nám pod hlavičkou Baníku Ostrava podařilo v pěti případech kluky posunout do A-mužstva, to bylo moc fajn,“ vybavil si Petr Samec

Nespokojenost vyjádřil hlavní trenér s tím, že prozatím v každém zápase jeho tým inkasoval. „I s přípravou už je to jedenáct utkání bez čistého konta, to je opravdu hodně a štve mě to. Ale chápu, že musíme vycházet například i potřebám A-týmu, a když obrana nehraje ve stále stejném složení, tak se nějaká chybička pokaždé udělá,“ uznal. Během zápasové pauzy hráči nelenili a věnovali se například nácviku založení útoku. 

Někteří si dokonce zahráli i přípravné utkání v Bohumíně mezi Baníkem a áčkem Karviné - paradoxně za Baník. Husarský kousek se povedl Lukáši Kaniovi, který MFK připravil v poslední minutě o vítězství. Od pondělí se už  celý tým připravuje na nedělní utkání v Jihlavě.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii