Generální partner
Světlý režim
6. září 2016

Vstupenky na Jihlavu od pátku v prodeji

V sobotu pokračuje po reprezentační pauze ePojisteni.cz liga už 6. kolem. Hráči nováčka z Karviné vyzvou na svém stadionu Jihlavu. Předprodej vstupenek začne o den dřív v 15 hodin na třech pokladnách.

Prodávat se bude na dvou hlavních pokladnách u hlavního vchodu vedle Fanshopu na Městském stadionu v Karviné-Ráji a na pokladně 6 u sektoru E. Konkrétně tedy v pátek 9. září od 15 do 18 hodin. Pokud se cca 2000 vstupenek tento den nevyprodá, bude se pochopitelně prodávat i v den zápasu – pokladny u všech sektorů se otevřou hodinu a půl hodiny před výkopem, tedy v 15:30 hodin. Platit lze opět pouze v hotovosti.

V minulých dnech také došlo k upřesnění dalších dvou kol ePojisteni.cz ligy. V plzeňské Doosan Areně se Karvinští představí v neděli 18. září od 18 hodin, domácí zápas s Libercem pak vypukne v sobotu 24. září v 16:30 hodin. 

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii