Mlade talenty

V Karviné se představí reprezentace do 16 let!

08.09.2016 | redakce
 

V Karviné se představí reprezentace do 16 let! Národní tým U16 čeká v příštím týdnu dvojutkání s Polskem. Úterní duel se bude hrát na novém karvinském Městském stadionu v městské části Ráj. Zápas má výkop v 15:30 hodin, vstup je zdarma a otevřena bude hlavní tribuna.

 

Po jedenácti měsících přivítá Karviná další reprezentační akci, potažmo zápas. Minulý rok v říjnu se na Kovoně představila v přípravném utkání proti A-týmu MFK Karviná reprezentační dvacítka. V úterý 13. září dorazí reprezentační tým U16 pod vedením kouče Václava Černého.

Ten nominoval k dvojutkání s Polskem (odveta o dva dny později v Novém Jičíně) dvacítku hráčů a osmnáct náhradníků – bohužel z MFK Karviná se žádný hráč do nominace nevešel. Městský stadion v Karviné-Ráji se po sobotním utkání utkání ePojisteni.cz ligy s Jihlavou „převlékne“ do reprezentačních barev, vstup na utkání je ZDARMA a otevřena bude jen hlavní tribuna (vstup tedy pouze hlavních vchodem).

Toto dvojutkání finančně podpořil Moravskoslezský kraj. Jestliže vedení klubu, potažmo město před i během rekonstrukce fotbalového stánku slibovalo, že stadion bude využívaný i pro mezistátní zápasy, tak slib realizovalo poměrně záhy. Proto vedení klubu srdečně zve všechny fanoušky na tento reprezentační duel a přeje všem hezkou podívanou!

• U10 čeká ve středu kvalifikace
včera - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10! Ve středu se na Kovoně představí osmička týmů od 10 hodin!

• STOPka pro Petráně
před 2 dny - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 3 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem