Generální partner
Světlý režim
8. září 2016

V Karviné se představí reprezentace do 16 let!

Národní tým U16 čeká v příštím týdnu dvojutkání s Polskem. Úterní duel se bude hrát na novém karvinském Městském stadionu v městské části Ráj. Zápas má výkop v 15:30 hodin, vstup je zdarma a otevřena bude hlavní tribuna.
Po jedenácti měsících přivítá Karviná další reprezentační akci, potažmo zápas. Minulý rok v říjnu se na Kovoně představila v přípravném utkání proti A-týmu MFK Karviná reprezentační dvacítka. V úterý 13. září dorazí reprezentační tým U16 pod vedením kouče Václava Černého.

Ten nominoval k dvojutkání s Polskem (odveta o dva dny později v Novém Jičíně) dvacítku hráčů a osmnáct náhradníků – bohužel z MFK Karviná se žádný hráč do nominace nevešel. Městský stadion v Karviné-Ráji se po sobotním utkání utkání ePojisteni.cz ligy s Jihlavou „převlékne“ do reprezentačních barev, vstup na utkání je ZDARMA a otevřena bude jen hlavní tribuna (vstup tedy pouze hlavních vchodem).

Toto dvojutkání finančně podpořil Moravskoslezský kraj. Jestliže vedení klubu, potažmo město před i během rekonstrukce fotbalového stánku slibovalo, že stadion bude využívaný i pro mezistátní zápasy, tak slib realizovalo poměrně záhy. Proto vedení klubu srdečně zve všechny fanoušky na tento reprezentační duel a přeje všem hezkou podívanou!
Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii