Generální partner
Světlý režim
20. září 2016

Předprodej vstupenek na Liberec od pátku

V dalším pokračování soutěže pod názvem ePojisteni.cz liga přivítají karvinští fotbalisté liberecký Slovan. V pátek startuje předprodej vstupenek! Pokud se nevyprodají, tak zbytek půjde do prodeje i v den utkání.

Nejen domácí hráči, ale také hostující hvězda Milan Baroš v dresu účastníka Evropské ligy! To jsou největší lákadla pro nadcházející domácí duel. Majitelé permanentek mají svá místa zajištěna, ostatní si musí vstupenky zakoupit - čím dříve, tím lépe!

První variantou je předprodej ve dvou hlavních pokladnách a rovněž v pokladně 6 u sektoru E v pátek 23. září od 15 do 18 hodin. V den utkání se pokladny u všech sektorů otevřou přesně v 15 hodin! Platit lze opět pouze hotově! 

Utkání MFK Karviná - FC Slovan Liberec startuje v sobotu 24. září v 16:30 hodin. Jen o tři dny později pak Karvinští odehrají 3. kolo MOL Cupu. V domácím prostředí budou hostit Prostějov. Vstupenky na pohárový zápas bude možno koupit pouze v den zápasu (úterý 27.9.) za 50 Kč. Majitelé permanentek mají vstup zdarma!

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii