Generální partner
Světlý režim
23. září 2016

Zápas s Libercem byl odložen na neurčito!

Sobotní utkání se Slovanem Liberec se ve stanoveném termínu neodehraje. Důvodem je epidemie v liberecké kabině. Náhradní termín zatím není znám, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!
Až během pátečního odpoledne dorazila do klubu informace, že zápas s Libercem nebude odehrán, což se jistě nejednomu fanouškovi nebude líbit, ale skutečnost je taková. Důvodem nesehrání zápasu je rozhodnutí Orgánu ochrany veřejného zdraví, který zakázal A-týmu libereckého Slovanu účastnit se sportovní akce - tedy utkání 8.kola ePojisteni.cz ligy.

Důležitá zpráva pro fanoušky, kteří si již zakoupili vstupenky v předprodeji. „Zatím neznáme náhradní termín, ale lístky na tento duel zůstávají v platnosti. Pokud však fandové budou chtít vrátit vstupné, mohou tak učinit. Termín možnosti vrácení vstupenek bude vedení klubu řešit v nejbližších dnech a následně informovat na klubovém webu a sociálních sítích,“ informoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. 

Vedení klubu děkuje všem fandům i partnerům klubu za pochopení! 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii