Generální partner
Světlý režim
25. březen 2009

Trenér U14 Martin Špička: Chci, aby kluky fotbal bavil.

Před nadcházejícími jarními koly jsme vyzpovídali dalšího trenéra. Tentokráte jsme se zaměřili na tým U14, kterému patří po podzimu 6. příčka v tabulce krajského přeboru

Jak proběhla zimní příprava?
Se zimní přípravou jsem spokojený. V jejím rámci proběhlo soustředění v areálu hřiště Jäkl, kde jsme měli k dispozici umělou trávu, na které jsme se zaměřili na nácvik herního systému.

Na kterých hráčích budete stavět?
Fotbal beru jako týmovou hru, ve které nechci upřednostňovat jednotlivce a budu dbát na to, aby každý hráč byl součástí týmu. Mým cílem je, aby hra kluky bavila a odcházeli z hřiště s dobrým pocitem. Pokud se mi to podaří, věřím, že vše ostatní přijde samo a náš tým bude úspěšný. Vše nám ukáže až jarní sezóna.

Vaším asistentem je váš otec. Berete to jako výhodu?
Můj otec mě trénoval od mala,a proto vím, že mám po svém boku člověka s velkou spoustou zkušeností a mám k němu maximální důvěru. Kombinace dravého mládí a letité trenérské zkušenosti se jeví jako garance k úspěchu.

S jakým umístěním byste byl spokojený po jarní části?
Jarní část je pro nás především příprava pro příští ročník na žákovskou ligu. Tudíž máme před sebou nelehký úkol, tj. vypořádat se s o rok staršími mužstvy. Budu spokojen s konečným umístěním v horní polovině tabulky.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.