Generální partner
Světlý režim
25. březen 2009

Trenér U14 Martin Špička: Chci, aby kluky fotbal bavil.

Před nadcházejícími jarními koly jsme vyzpovídali dalšího trenéra. Tentokráte jsme se zaměřili na tým U14, kterému patří po podzimu 6. příčka v tabulce krajského přeboru

Jak proběhla zimní příprava?
Se zimní přípravou jsem spokojený. V jejím rámci proběhlo soustředění v areálu hřiště Jäkl, kde jsme měli k dispozici umělou trávu, na které jsme se zaměřili na nácvik herního systému.

Na kterých hráčích budete stavět?
Fotbal beru jako týmovou hru, ve které nechci upřednostňovat jednotlivce a budu dbát na to, aby každý hráč byl součástí týmu. Mým cílem je, aby hra kluky bavila a odcházeli z hřiště s dobrým pocitem. Pokud se mi to podaří, věřím, že vše ostatní přijde samo a náš tým bude úspěšný. Vše nám ukáže až jarní sezóna.

Vaším asistentem je váš otec. Berete to jako výhodu?
Můj otec mě trénoval od mala,a proto vím, že mám po svém boku člověka s velkou spoustou zkušeností a mám k němu maximální důvěru. Kombinace dravého mládí a letité trenérské zkušenosti se jeví jako garance k úspěchu.

S jakým umístěním byste byl spokojený po jarní části?
Jarní část je pro nás především příprava pro příští ročník na žákovskou ligu. Tudíž máme před sebou nelehký úkol, tj. vypořádat se s o rok staršími mužstvy. Budu spokojen s konečným umístěním v horní polovině tabulky.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii