Mlade talenty

V intenzivní přípravě je už také Juniorka

11.01.2017 | redakce
 

V intenzivní přípravě je už také Juniorka Svěřenci Petra Samce zahájili zimní přípravné období v pondělí na umělé trávě ve Vratimově. První zápas 21. ledna doznal změny – bude se hrát v Orlové.

 

Bez výraznějších změn v kádru zahájila karvinská juniorka pod vedením trenéra Samce zimní přípravu. Z podzimního kádru sází Vojtěch Smrž, a Oliver Putyera – oba se perou o šanci v A-týmu. „Budeme se připravovat převážně na umělkách ve Vratimově a Vřesině. Tréninkový proces však můžou ovlivnit silné mrazy a nevylučuji, že dojde k nějakým úpravám v tréninkovém plánu. Zdraví hráčů je nejdůležitější,“ podotkl Petr Samec.

Hodlá trenér s vedením klubu doplnit kádr o nové tváře? „Pár jmen máme vytipovaných. Otázku kádru budeme řešit za pochodu, hlavně během prvních čtrnácti dnů, kdy kluci absolvují tréninky zaměřené hlavně na kondici. První zápas je v plánu v sobotu 21. ledna proti Dětmarovicím,“ dodal Samec.

Právě utkání s Dětmarovicemi doznalo změny místa i času utkání. Původně se mělo hrát na Kovoně, ale z důvodu kolize se zápasem Baníku s Górnikem Zabrze se zápas odehraje v Orlové. Čas byl posunut o hodinu dopředu – oba týmy tedy vyběhnou ke vzájemnému duelu od 11 hodin.

Aktuální plán přípravných utkání najdete ZDE.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 2 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 3 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem