Mlade talenty

V intenzivní přípravě je už také Juniorka

11.01.2017 | redakce
 

V intenzivní přípravě je už také Juniorka Svěřenci Petra Samce zahájili zimní přípravné období v pondělí na umělé trávě ve Vratimově. První zápas 21. ledna doznal změny – bude se hrát v Orlové.

 

Bez výraznějších změn v kádru zahájila karvinská juniorka pod vedením trenéra Samce zimní přípravu. Z podzimního kádru sází Vojtěch Smrž, a Oliver Putyera – oba se perou o šanci v A-týmu. „Budeme se připravovat převážně na umělkách ve Vratimově a Vřesině. Tréninkový proces však můžou ovlivnit silné mrazy a nevylučuji, že dojde k nějakým úpravám v tréninkovém plánu. Zdraví hráčů je nejdůležitější,“ podotkl Petr Samec.

Hodlá trenér s vedením klubu doplnit kádr o nové tváře? „Pár jmen máme vytipovaných. Otázku kádru budeme řešit za pochodu, hlavně během prvních čtrnácti dnů, kdy kluci absolvují tréninky zaměřené hlavně na kondici. První zápas je v plánu v sobotu 21. ledna proti Dětmarovicím,“ dodal Samec.

Právě utkání s Dětmarovicemi doznalo změny místa i času utkání. Původně se mělo hrát na Kovoně, ale z důvodu kolize se zápasem Baníku s Górnikem Zabrze se zápas odehraje v Orlové. Čas byl posunut o hodinu dopředu – oba týmy tedy vyběhnou ke vzájemnému duelu od 11 hodin.

Aktuální plán přípravných utkání najdete ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, Zlín-U17 0:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

• Sobotní výsledky mládeže
11.5. - U19-Příbram 2:2 (2:4np), Prostějov-U18 4:0, U17-Příbram 1:1 (3:1np), Prostějov-U16 1:3, U15-FM 2:2, U14-FM 0:8, U13-Přerov 12:1, U12-Přerov 13:4, Kravaře-st.žáci B 2:2, ml.žáci B-Kravaře 6:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem