Mlade talenty

T. Wágner: Standardky? To bude naše zbraň

05.02.2017 | redakce
 

T. Wágner: Standardky? To bude naše zbraň Dva góly, oba hlavou. Útočník Tomáš Wágner se zapsal do střeleckých statistik v zápase s Jagiellonií Bialystok, bohužel Karvinští zápas nakonec prohráli. Ovšem výkon a předvedená hra kmenového hráče Jablonce potěšila.

 

Máte za sebou dva zápasy v karvinském dresu a dva góly. Spokojenost?
Je to zatím pouze příprava a rád bych samozřejmě dával góly v každém zápase. Ve středu to ještě nevyšlo, i když jsem tam měl velkou šanci. Sklopenou hlavu jsem z toho ale rozhodně neměl, ale takové šance bych měl dávat. Teď s polským týmem mi to tam naopak spadlo hned dvakrát. Akorát mi trochu kalí radost fakt, že jsme prohráli. 

Prohrát jste nemuseli, bohužel ale Piotr Tomasik měl svůj den.
To ano, trefil dvě šibenice. To už těžko někdy zopakuje, ale tentokrát se mu to povedlo (trpký úsměv).

Zkuste, prosím, popsat oba vaše gólové okamžiky?
Dvakrát jsem se trefil hlavou, ale že by to bylo moje nejlepší zakončení, bych asi netvrdil (úsměv). U obou zakončení se všechno perfektně sešlo, vše jsme udělali krásně fotbalově. Před prvním gólem Lukáš Budínský kopl perfektní balon na zadní tyč ze standardky. Šel tam se mnou i Pavel Košťál, ale křikl jsem na něho, ať mi to nechá a zakončil jsem. Bylo to opravdu skvěle kopnuté, gólman na míč nemohl jít. A druhý gól? Perfektní centr Jana Vondry do obrany, která na to nebyla úplně připravená. Pak už to bylo jen o zakončení a to se povedlo.

Jaký máte pocit z obou dosavadních zápasů z týmového pohledu?
Zápasy s Poltavou i Jagiellonií jsme odehráli kvalitně, ale samozřejmě tomu nahráli i soupeři. Naše výkony jsou jednoznačně povzbuzením do dalších utkání. A hlavně zahráváme super standardní situace. Myslím, že to bude naše zbraň na jaře.

Před odjezdem jste zmínil, že bude potřeba se sžít s týmem. Daří se to?
Určitě jo. Velkou výhodou byl fakt, že jsme hned odjížděli. A kde jinde se pořádně seznámit, když ne na herním kempu? Dva nebo tři dny jsem se rozkoukával, ale teď už to je úplně v pohodě.

S kým obýváte hotelový pokoj?
S Honzou Kalabiškou. Znám se s ním z Příbrami, navíc kluci už měli vytvořené dvojičky. Takhle je to v pořádku. 

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna