Mlade talenty

T. Wágner: Standardky? To bude naše zbraň

05.02.2017 | redakce
 

T. Wágner: Standardky? To bude naše zbraň Dva góly, oba hlavou. Útočník Tomáš Wágner se zapsal do střeleckých statistik v zápase s Jagiellonií Bialystok, bohužel Karvinští zápas nakonec prohráli. Ovšem výkon a předvedená hra kmenového hráče Jablonce potěšila.

 

Máte za sebou dva zápasy v karvinském dresu a dva góly. Spokojenost?
Je to zatím pouze příprava a rád bych samozřejmě dával góly v každém zápase. Ve středu to ještě nevyšlo, i když jsem tam měl velkou šanci. Sklopenou hlavu jsem z toho ale rozhodně neměl, ale takové šance bych měl dávat. Teď s polským týmem mi to tam naopak spadlo hned dvakrát. Akorát mi trochu kalí radost fakt, že jsme prohráli. 

Prohrát jste nemuseli, bohužel ale Piotr Tomasik měl svůj den.
To ano, trefil dvě šibenice. To už těžko někdy zopakuje, ale tentokrát se mu to povedlo (trpký úsměv).

Zkuste, prosím, popsat oba vaše gólové okamžiky?
Dvakrát jsem se trefil hlavou, ale že by to bylo moje nejlepší zakončení, bych asi netvrdil (úsměv). U obou zakončení se všechno perfektně sešlo, vše jsme udělali krásně fotbalově. Před prvním gólem Lukáš Budínský kopl perfektní balon na zadní tyč ze standardky. Šel tam se mnou i Pavel Košťál, ale křikl jsem na něho, ať mi to nechá a zakončil jsem. Bylo to opravdu skvěle kopnuté, gólman na míč nemohl jít. A druhý gól? Perfektní centr Jana Vondry do obrany, která na to nebyla úplně připravená. Pak už to bylo jen o zakončení a to se povedlo.

Jaký máte pocit z obou dosavadních zápasů z týmového pohledu?
Zápasy s Poltavou i Jagiellonií jsme odehráli kvalitně, ale samozřejmě tomu nahráli i soupeři. Naše výkony jsou jednoznačně povzbuzením do dalších utkání. A hlavně zahráváme super standardní situace. Myslím, že to bude naše zbraň na jaře.

Před odjezdem jste zmínil, že bude potřeba se sžít s týmem. Daří se to?
Určitě jo. Velkou výhodou byl fakt, že jsme hned odjížděli. A kde jinde se pořádně seznámit, když ne na herním kempu? Dva nebo tři dny jsem se rozkoukával, ale teď už to je úplně v pohodě.

S kým obýváte hotelový pokoj?
S Honzou Kalabiškou. Znám se s ním z Příbrami, navíc kluci už měli vytvořené dvojičky. Takhle je to v pořádku. 

• Juniorka s Teplicemi v neděli
dnes - Poslední utkání devátého nadstavbového kola Juniorské ligy mezi Karvinou a Teplicemi se po dohodě obou klubů bude hrát už v neděli 26. května v 15 hodin!

• Výsledky mládeže (út+st)
včera - U15-Prostějov 3:1, U14-Prostějov 1:5, U13-Bílovec 12:1, U12-Bílovec 17:1.

• V úterý a středu na žáky
před 2 dny - Vloženými koly pokračují soutěže mládeže a obě kategorie žáků se představí v domácím prostředí. Mladší žáci U13 a U12 hrají v úterý v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji současně od 16:30 proti Bílovci. Starší žáci U15 a U14 přivítají ve středu na Bažantnici Prostějov (17:30 a 16:00).

• Zlato žáků U12 v Polsku
před 3 dny - Dvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.

• Sestřih utkání s Bohemkou
19.5. - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
18.5. - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
17.5. - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
17.5. - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem