Mlade talenty

Pavel Eismann: První kola budou spíš bojovná

16.02.2017 | redakce
 

Pavel Eismann: První kola budou spíš bojovná Přestože na podzim vynechal několik zápasů, na což nebyl za své působení v Karviné zvyklý, zůstává Pavel Eismann kapitánem nováčka ePojisteni.cz ligy. V rozhovoru se ohlíží za zimní přípravou a odhaduje úvod ligy.

 

Příprava byla kratší než v minulosti. Jak se na to zpětně díváte?
Byla to trochu změna, ať se to týká délky, tak i složení. Ale opět byla výživná (smích). Všichni jsme se svědomitě připravovali, což doufám všem ukážeme v mistrovských zápasech.  Teď už se všichni těšíme na neděli, kdy to konečně začne.

Připravovali jste se i v teple. Dá se soustředění v Turecku přirovnat aspoň v něčem s minulými roky?
To je těžké srovnávat, protože Turecko disponuje travnatými plochami, které bychom u nás hledali na přelomu ledna a února opravdu marně. Jsme rádi, že nám tam bylo umožněno jet a určitě nám to prospělo.

Jak jste tam trávili volné chvíle?
Každý využíval volný čas po svém. Někteří kluci hráli na playstationu, jiní spíš odpočívali a další třeba volili procházky k moři.Chtělo se vám vůbec zpátky domů do zimy?
Tak či onak, všichni jsme se asi těšili do podmínek, na které jsme zvyklí (úsměv).

V neděli vás čeká úvodní zápas proti Mladé Boleslavi, za dalších šest dnů pak duel na Julisce proti Dukle. Co od úvodních jarních kol očekáváte?
Myslím, že první tři kola budou spíš bojovná a věřím, že ukážeme kolektivního ducha a získáme nějaké body k našemu vysněnému cíli – záchraně.

Jarní los je pro karvinského fanouška mimořádně atraktivní. Na jaký tým se však vy osobně nejvíc těšíte?
Nejprve řeknu, že to pro celý region bude velký svátek. Přijedou zvučné a špičkové týmy z čela – Plzeň, Slavia i Sparta jsou pojem! Já se těším opravdu na všechny týmy, které přivítáme doma, opravdu.

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna