Mlade talenty

Pavel Eismann: První kola budou spíš bojovná

16.02.2017 | redakce
 

Pavel Eismann: První kola budou spíš bojovná Přestože na podzim vynechal několik zápasů, na což nebyl za své působení v Karviné zvyklý, zůstává Pavel Eismann kapitánem nováčka ePojisteni.cz ligy. V rozhovoru se ohlíží za zimní přípravou a odhaduje úvod ligy.

 

Příprava byla kratší než v minulosti. Jak se na to zpětně díváte?
Byla to trochu změna, ať se to týká délky, tak i složení. Ale opět byla výživná (smích). Všichni jsme se svědomitě připravovali, což doufám všem ukážeme v mistrovských zápasech.  Teď už se všichni těšíme na neděli, kdy to konečně začne.

Připravovali jste se i v teple. Dá se soustředění v Turecku přirovnat aspoň v něčem s minulými roky?
To je těžké srovnávat, protože Turecko disponuje travnatými plochami, které bychom u nás hledali na přelomu ledna a února opravdu marně. Jsme rádi, že nám tam bylo umožněno jet a určitě nám to prospělo.

Jak jste tam trávili volné chvíle?
Každý využíval volný čas po svém. Někteří kluci hráli na playstationu, jiní spíš odpočívali a další třeba volili procházky k moři.Chtělo se vám vůbec zpátky domů do zimy?
Tak či onak, všichni jsme se asi těšili do podmínek, na které jsme zvyklí (úsměv).

V neděli vás čeká úvodní zápas proti Mladé Boleslavi, za dalších šest dnů pak duel na Julisce proti Dukle. Co od úvodních jarních kol očekáváte?
Myslím, že první tři kola budou spíš bojovná a věřím, že ukážeme kolektivního ducha a získáme nějaké body k našemu vysněnému cíli – záchraně.

Jarní los je pro karvinského fanouška mimořádně atraktivní. Na jaký tým se však vy osobně nejvíc těšíte?
Nejprve řeknu, že to pro celý region bude velký svátek. Přijedou zvučné a špičkové týmy z čela – Plzeň, Slavia i Sparta jsou pojem! Já se těším opravdu na všechny týmy, které přivítáme doma, opravdu.

• Juniorka s Teplicemi v neděli
dnes - Poslední utkání devátého nadstavbového kola Juniorské ligy mezi Karvinou a Teplicemi se po dohodě obou klubů bude hrát už v neděli 26. května v 15 hodin!

• Výsledky mládeže (út+st)
včera - U15-Prostějov 3:1, U14-Prostějov 1:5, U13-Bílovec 12:1, U12-Bílovec 17:1.

• V úterý a středu na žáky
před 2 dny - Vloženými koly pokračují soutěže mládeže a obě kategorie žáků se představí v domácím prostředí. Mladší žáci U13 a U12 hrají v úterý v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji současně od 16:30 proti Bílovci. Starší žáci U15 a U14 přivítají ve středu na Bažantnici Prostějov (17:30 a 16:00).

• Zlato žáků U12 v Polsku
před 3 dny - Dvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.

• Sestřih utkání s Bohemkou
19.5. - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
18.5. - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
17.5. - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
17.5. - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem