Generální partner
Světlý režim
28. únor 2017

Holec: Trefit se proti Baníku? Skvělý pocit!

Do týmu ligového dorostu přišel na začátku zimní přípravy s tím, že by rád pravidelně hrával. Navíc vyhlížel první jarní kolo, ve kterém Karviná hostila Baník. Už jen to byla motivace, ovšem stoper Alexandr Holec to navíc vyšperkoval vítězným gólem.
Do jara jste vstoupili výhrou, kterou jste přesnou hlavičkou zařídil. Spokojenost?
Jasně, máme tři zasloužené body. V utkání jsme byli lepší, připadalo mi, že hrajeme ve větším nasazení než Baník. Jednou jsme trefili tyč a pár dalších šancí jsme si během utkání ještě vytvořili. Proměnili jsme jedinou, Baník nám gól nedal, takže super.

Zrovna vám se podařilo skórovat. Jaký to je pocit trefit se proti svému klubu?
Nepopsatelné, skvělé. Měl jsem obrovskou motivaci a mám radost, že to takhle dopadlo. S klukama jsme se samozřejmě během celého týdne dost hecovali (úsměv).

Do Karviné jste přišel v zimě, abyste pravidelně hrával. V Baníku jste údajně moc šancí nedostával. Je to pravda?
Přesně tak, neodehrál jsem ani polovinu zápasů během podzimní části. Samozřejmě chci hlavně pravidelně hrát, proto jsem hostování v Karviné uvítal a zatím rozhodně nelituji. Kolektiv je tady super, nemůžu si vůbec stěžovat. Lepší je tady i přístup trenérů a podmínky. Opravdu jsem spokojený.

Pozorujete na všech v kabině touhu zachránit ligu, což je jasně stanovený cíl?
Samozřejmě. Tým máme kvalitní, což jsme ostatně v sobotu potvrdili. Baník hraje o přední příčky a my jsme ho porazili. Jsem přesvědčený, že ten cíl splníme. První krok máme úspěšně za sebou. 

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii