06.03.2017 | redakce

VIDEO: Kalabiška hrdinou televizního zápasu Premiéra v karvinském dresu jako hrom! Jan Kalabiška se stal zcela po zásluze nejlepším hráčem utkání - byl takřka u všeho nebezpečného a zajímavého. Navíc se dočkal gólu (nakonec vítězného) i vynuceného střídání kvůli roztrženému obočí.

• Sestřih utkání s Bohemkou
včera - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 2 dny - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 3 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 3 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.