Rozhodnutí DK LFA - pokuta 60 000 Kč

16.03.2017 | redakce

Rozhodnutí DK LFA - pokuta 60 000 Kč Ve čtvrtek odpoledne padl ortel - Klub MFK Karviná musí za nevhodné chování fanoušků v utkání proti Zlínu zaplatit pokutu ve výši 60 000 Kč.

Za přítomnosti technického ředitele klubu Marina Górnioka trestala na svém pravidelném čtvrtečním zasedání Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace.

Nevhodné chování fanoušků (použití pyrotechniky a výtržnosti) během utkání s FC Fastav Zlín bylo potrestáno peněžitou pokutou. „Za klub jsem podal vysvětlení, zmínil jsem opatření, která jsme udělali, a vyslechl si, co bude do budoucna ještě potřeba udělat. Pokuta nás neminula, musíme zaplatit 60 tisíc korun,“ konstatoval dohru ligového zápasu 19. kola „u kulatého stolu“ Górniok.

Klubové vedení apeluje na fanoušky, aby se pro příště takového excesu, jakým je vhazování světlic na hrací plochu a používání veškeré pyrotechniky na stadionu, vyvarovali. „Doufáme, že fandové budou loajální vůči klubu. Bylo by fajn, aby fandili slušně a nevhazovali žádné předměty ani světlice na trávník. Přiděláváme si zbytečné problémy a škodí to pověsti celého klubu i fanoušků,“ zakončil Marian Górniok s tím, že právě fandové od začátku sezóny dokazují, že fandit a povzbuzovat umí. Atmosféra na domácích zápasech je fantastická.

• Sestřih utkání s Bohemkou
včera - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 2 dny - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 3 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 3 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.