Generální partner
Světlý režim
21. březen 2017

Lvíčata a Ewa Farna v OC Karviná

Česká fotbalová reprezentace do 21 let se představí v pátek 24. března od 17 hod. v Karviné v přípravném utkání se Slovenskem. Dva dny předtím vyrazí vstříc fanouškům a den před zápasem nebude chybět ani otevřený trénink.
Karvinští fanoušci, kteří v podpoře svého prvoligového klubu patří k nejlepším u nás, se mohou podívat na česko – slovenské „derby fotbalových reprezentací. Vstupenky v ceně 50 korun jsou k dispozici v prodejní síti Ticketportal a budou i v pátek před zápasem na pokladnách.

Zápas není v Karviné náhodou. Nový a útulný stadion svojí kapacitou ideálně vyhovující potřebám fotbalové jednadvacítky byl jasnou volbou. Oba týmy připravující se na evropský šampionát v Polsku to mají takříkajíc na půl cesty.

A doslova co by kamenem dohodil to mají fotbaloví příznivci z moravskoslezského regionu do města Tychy, kde české lvíčata odehrají všechny tři zápasy. „Neponecháváme nic náhodě, zápasem v Karviné se Slovenskem se chceme místním fanouškům připomenout a vzbudit zájem o jednadvacítku. Chtěli bychom je pozvat a naladit na šampionát v Polsku,“ řekl trenér Vítězslav Lavička. 

Konkrétně tým pod heslem: „FOTBALOVÁ LVÍČATA ZVOU FANOUŠKY NA EURO V POLSKU! UVIDÍME SE V ČERVNU V TYCHÁCH!“ pořádá ve středu 22. března od 16 hodin setkání v OC Karviná. Součástí bude autogramiáda, povídání s trenérem a vybranými hráči plus vystoupení populární zpěvačky Ewy Farne. Ve čtvrtek pak na Městském stadionu proběhne od 16 hodin otevřený trénink naší reprezentace!

Nominaci trenéra Vítězslava Lavičky najdete ZDE a nejnovější změny potom ZDE.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii