Mlade talenty

Lvíčata a Ewa Farna v OC Karviná

21.03.2017 | redakce
 

Lvíčata a Ewa Farna v OC Karviná Česká fotbalová reprezentace do 21 let se představí v pátek 24. března od 17 hod. v Karviné v přípravném utkání se Slovenskem. Dva dny předtím vyrazí vstříc fanouškům a den před zápasem nebude chybět ani otevřený trénink.

 

Karvinští fanoušci, kteří v podpoře svého prvoligového klubu patří k nejlepším u nás, se mohou podívat na česko – slovenské „derby fotbalových reprezentací. Vstupenky v ceně 50 korun jsou k dispozici v prodejní síti Ticketportal a budou i v pátek před zápasem na pokladnách.

Zápas není v Karviné náhodou. Nový a útulný stadion svojí kapacitou ideálně vyhovující potřebám fotbalové jednadvacítky byl jasnou volbou. Oba týmy připravující se na evropský šampionát v Polsku to mají takříkajíc na půl cesty.

A doslova co by kamenem dohodil to mají fotbaloví příznivci z moravskoslezského regionu do města Tychy, kde české lvíčata odehrají všechny tři zápasy. „Neponecháváme nic náhodě, zápasem v Karviné se Slovenskem se chceme místním fanouškům připomenout a vzbudit zájem o jednadvacítku. Chtěli bychom je pozvat a naladit na šampionát v Polsku,“ řekl trenér Vítězslav Lavička. 

Konkrétně tým pod heslem: „FOTBALOVÁ LVÍČATA ZVOU FANOUŠKY NA EURO V POLSKU! UVIDÍME SE V ČERVNU V TYCHÁCH!“ pořádá ve středu 22. března od 16 hodin setkání v OC Karviná. Součástí bude autogramiáda, povídání s trenérem a vybranými hráči plus vystoupení populární zpěvačky Ewy Farne. Ve čtvrtek pak na Městském stadionu proběhne od 16 hodin otevřený trénink naší reprezentace!

Nominaci trenéra Vítězslava Lavičky najdete ZDE a nejnovější změny potom ZDE.

• Sestřih z Mladé Boleslavi
včera - Karvinští vstoupili do sezóny smolnou porážkou na půdě Mladé Boleslavi. Nejzajímavější okamžiky zápasu najdete v sestřihu ZDE.

• Volný prodej na slezské derby
včera - Minutu po půlnoci z neděle na pondělí začal v síti Ticketportal volný prodej vstupenek na zápas 2. kola mezi Karvinou a Ostravou. V MěDK se začne od pondělního rána (7:00) v Kině Centrum potom odpoledne (16:00). Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 4 vstupenky. Cena? 200 Kč za kus. Podrobnosti ZDE.

• V sobotu vyhrála osmnáctka
před 2 dny - První zápasy letní přípravy mají za sebou starší dorostenci U19 a U18. Devatenáctka podlehla 1:3 ostravskému Baníku, osmnáctka zdolala 6:3 muže Bystřice nad Olší.

• S mistrem v neděli 4. srpna
před 3 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila čtvrté ligové kolo. Karvinští vyzvou na Městském stadionu v Karviné-Ráji mistrovskou Slavii v neděli 4. srpna od 16:30 hodin.

• První přípravné duely
12.7. - V sobotu 13. července jsou na programu první přípravná utkání B-týmu a st. dorostenců. Béčko se představí v Petrovicích proti Lokomotivě od 10:15 hodin. Ligový dorost U19 hostí od 9 hodin na Bažantnici ostravský Baník a následně tým U18 od 11 hodin Bystřici nad Olší.

• Rundić kapitánem
11.7. - Stoper Milan Rundić bude kapitánem MFK Karviná. Na předsezonní tiskové konferenci o tom informoval trenér František Straka.

• Přednostní prodej na derby
8.7. - Pro majitele nových permanentek začal v pondělí 8. července ráno online prodej vstupenek na zápas proti ostravskému Baníku. Omezení? 1 permice = max. 4 ks vstupenek. Volný prodej pro ostatní zájemce bude spuštěn příští pondělí ráno. Podrobnosti ZDE.

• Ve středu beseda s fanoušky
6.7. - Na středeční (10.7.) pátou hodinu odpolední je svoláno tradiční setkání vedení klubu a hlavního trenéra s fanoušky. Akce proběhne v PRESSCENTRU na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem