Mlade talenty

Lvíčata a Ewa Farna v OC Karviná

21.03.2017 | redakce
 

Lvíčata a Ewa Farna v OC Karviná Česká fotbalová reprezentace do 21 let se představí v pátek 24. března od 17 hod. v Karviné v přípravném utkání se Slovenskem. Dva dny předtím vyrazí vstříc fanouškům a den před zápasem nebude chybět ani otevřený trénink.

 

Karvinští fanoušci, kteří v podpoře svého prvoligového klubu patří k nejlepším u nás, se mohou podívat na česko – slovenské „derby fotbalových reprezentací. Vstupenky v ceně 50 korun jsou k dispozici v prodejní síti Ticketportal a budou i v pátek před zápasem na pokladnách.

Zápas není v Karviné náhodou. Nový a útulný stadion svojí kapacitou ideálně vyhovující potřebám fotbalové jednadvacítky byl jasnou volbou. Oba týmy připravující se na evropský šampionát v Polsku to mají takříkajíc na půl cesty.

A doslova co by kamenem dohodil to mají fotbaloví příznivci z moravskoslezského regionu do města Tychy, kde české lvíčata odehrají všechny tři zápasy. „Neponecháváme nic náhodě, zápasem v Karviné se Slovenskem se chceme místním fanouškům připomenout a vzbudit zájem o jednadvacítku. Chtěli bychom je pozvat a naladit na šampionát v Polsku,“ řekl trenér Vítězslav Lavička. 

Konkrétně tým pod heslem: „FOTBALOVÁ LVÍČATA ZVOU FANOUŠKY NA EURO V POLSKU! UVIDÍME SE V ČERVNU V TYCHÁCH!“ pořádá ve středu 22. března od 16 hodin setkání v OC Karviná. Součástí bude autogramiáda, povídání s trenérem a vybranými hráči plus vystoupení populární zpěvačky Ewy Farne. Ve čtvrtek pak na Městském stadionu proběhne od 16 hodin otevřený trénink naší reprezentace!

Nominaci trenéra Vítězslava Lavičky najdete ZDE a nejnovější změny potom ZDE.

• Sestřih utkání s Bohemkou
včera - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 2 dny - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 3 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 3 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem