Generální partner
Světlý režim
24. březen 2017

Pauza přichází vhod, duben bude nabitý

Obě profesionální soutěže budou mít o víkendu reprezentační přestávku. Asi nejen karvinští hráči ji vítají – je potřeba dobít baterky, doléčit šrámy a připravit se pět ligových kol a čtvrtfinále MOL Cupu. To vše v „aprílovém“ dubnu.

První a zároveň poslední reprezentační přestávka vychází na poslední březnový víkend. Další utkání odehrají fotbalisté MFK až v sobotu 1. dubna v Liberci. „Tento týden jsme pojali převážně regeneračně. Byli jsme i na beachvolejbale, v posilovně a v Zámečku Petrovice ve wellness. O víkendu budou mít kluci zasloužené volno a od pondělí se už začneme chystat na Liberec,“ informoval asistent trenéra Josef Mucha.

Podle Muchy přichází „repre pauza“ právě vhod, protože někteří hráči šli už do utkání s Plzní tzv. přes bolest, navíc třikrát za sebou vyběhli do utkání ve stejné sestavě.  „Kluci si přes víkend doléčí drobné šrámy, v úterý se nám vrátí reprezentanti a doufáme, že se v plné síle začneme připravovat na ligový i pohárový program. V dubnu náš čeká hned šest ostrých utkání, což je velká porce,“ usmál se Mucha.

Pozitivní zprávou je, že se pomalinku do tréninkového procesu vrací krajní obránce Patrik Dressler. „Zatím se ale připravuje pouze individuálně,“ dodal na závěr Josef Mucha. Druhý dlouhodobý marod Jan Vondra zůstává v neschopnosti.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii