Mlade talenty

Trenérem měsíce března je Jozef Weber!

28.03.2017 | redakce
 

Trenérem měsíce března je Jozef Weber! Velký úspěch si připsal trenér MFK Karviná. Ligová fotbalová asociace jej vyhlásila Trenérem měsíce března v ePojisteni.cz lize. Nejlepším hráčem byl zvolen plzeňský kapitán Roman Hubník.

 

Jozef Weber je teprve čtvrtým oceněným koučem v letošní sezóně. Jak je to možné? V srpnu triumfoval zlínský Bohumil Páník, slávistický kouč Jaroslav Šilhavý opanoval září, říjen a únor, v listopadu se radoval plzeňský Roman Pivarník a nyní v březnu právě Weber. „Mile mě to potěšilo, musím poděkovat hráčům i realizačnímu týmu. Je to i jejich zásluha,“ prohlásil Jozef Weber.

Během třetího měsíce nového kalendářního roku jeho svěřenci ukořistili šest bodů za výhry doma se Zlínem a v Jihlavě. Blízko minimálně bodu byli také v domácím duelu proti mistrovské Plzni. „Šest bodů z tří takto těžkých utkání je hezkých, ale mohli jsme mít klidně o bodík víc. Ale už je to pryč, i tak jsme spokojení,“ usmál se Weber, kterému se dostalo v březnu ještě jedné pocty – vedení města jej vyhlásilo Osobností roku města Karviné za rok 2016.

Šestačtyřicetiletý úspěšný trenér vítězstvím mezi prvoligovými kouči navázal na své dva triumfy z loňské sezóny ve Fotbalové národní lize. Ovšem tento triumf je rozhodně cennější. „To bezesporu, i když si cením i ocenění z druhé nejvyšší soutěže. Ale být úspěšný mezi takovými jmény jako Jarda Šilhavý nebo Bob Páník je opravdu speciální a velmi si toho vážím,“ dodal Jozef Weber.

• Sestřih utkání s Bohemkou
včera - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 2 dny - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 3 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 3 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem