Generální partner
Světlý režim
28. březen 2017

Trenérem měsíce března je Jozef Weber!

Velký úspěch si připsal trenér MFK Karviná. Ligová fotbalová asociace jej vyhlásila Trenérem měsíce března v ePojisteni.cz lize. Nejlepším hráčem byl zvolen plzeňský kapitán Roman Hubník.

Jozef Weber je teprve čtvrtým oceněným koučem v letošní sezóně. Jak je to možné? V srpnu triumfoval zlínský Bohumil Páník, slávistický kouč Jaroslav Šilhavý opanoval září, říjen a únor, v listopadu se radoval plzeňský Roman Pivarník a nyní v březnu právě Weber. „Mile mě to potěšilo, musím poděkovat hráčům i realizačnímu týmu. Je to i jejich zásluha,“ prohlásil Jozef Weber.

Během třetího měsíce nového kalendářního roku jeho svěřenci ukořistili šest bodů za výhry doma se Zlínem a v Jihlavě. Blízko minimálně bodu byli také v domácím duelu proti mistrovské Plzni. „Šest bodů z tří takto těžkých utkání je hezkých, ale mohli jsme mít klidně o bodík víc. Ale už je to pryč, i tak jsme spokojení,“ usmál se Weber, kterému se dostalo v březnu ještě jedné pocty – vedení města jej vyhlásilo Osobností roku města Karviné za rok 2016.

Šestačtyřicetiletý úspěšný trenér vítězstvím mezi prvoligovými kouči navázal na své dva triumfy z loňské sezóny ve Fotbalové národní lize. Ovšem tento triumf je rozhodně cennější. „To bezesporu, i když si cením i ocenění z druhé nejvyšší soutěže. Ale být úspěšný mezi takovými jmény jako Jarda Šilhavý nebo Bob Páník je opravdu speciální a velmi si toho vážím,“ dodal Jozef Weber.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii