Generální partner
Světlý režim
6. duben 2017

Informace pro fanoušky před duelem se Slavií

Vedení klubu MFK Karviná prosí a apeluje na všechny návštěvníky sobotního utkání, aby si přečetli a akceptovali pokyny pořádajícího klubu.
Utkání 23. kola ePojisteni.cz ligy MFK Karviná – SK Slavia Praha bylo všemi bezpečnostními složkami označeno jako extrémně rizikové. U všech vstupů na stadion budou probíhat zvýšené bezpečnostní kontroly s důrazem na konzumaci alkoholu a vnášení pyrotechniky. Fanoušci by tudíž měli dorazit s dostatečným předstihem, aby utkání bez problémů stihli od úvodní minuty.

Brány stadionu se otevřou 75 minut před výkopem, tj. v 19:00 hodin. Policie ČR také nabádá k tomu, aby fandové nechali své automobily doma a dorazili pěšky. V bezprostředním okolí stadionu je k dispozici pro veřejnost pouze cca 70 parkovacích míst za tribunou u sektorů D, další místa už pak jen u Lidlu a Tesca (cca 200 m od stadionu).

Choreografie obou táborů bude na stadionu povolena jen se souhlasem bezpečnostních složek a to v případě, že bude oznámena s předstihem! Důležité je také akceptovat Návštěvní řád stadionu.
Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii