Generální partner
Světlý režim
6. duben 2017

Informace pro fanoušky před duelem se Slavií

Vedení klubu MFK Karviná prosí a apeluje na všechny návštěvníky sobotního utkání, aby si přečetli a akceptovali pokyny pořádajícího klubu.
Utkání 23. kola ePojisteni.cz ligy MFK Karviná – SK Slavia Praha bylo všemi bezpečnostními složkami označeno jako extrémně rizikové. U všech vstupů na stadion budou probíhat zvýšené bezpečnostní kontroly s důrazem na konzumaci alkoholu a vnášení pyrotechniky. Fanoušci by tudíž měli dorazit s dostatečným předstihem, aby utkání bez problémů stihli od úvodní minuty.

Brány stadionu se otevřou 75 minut před výkopem, tj. v 19:00 hodin. Policie ČR také nabádá k tomu, aby fandové nechali své automobily doma a dorazili pěšky. V bezprostředním okolí stadionu je k dispozici pro veřejnost pouze cca 70 parkovacích míst za tribunou u sektorů D, další místa už pak jen u Lidlu a Tesca (cca 200 m od stadionu).

Choreografie obou táborů bude na stadionu povolena jen se souhlasem bezpečnostních složek a to v případě, že bude oznámena s předstihem! Důležité je také akceptovat Návštěvní řád stadionu.
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.