Generální partner
Světlý režim
7. duben 2017

Předprodej na Hradec Králové od soboty

Po dvou ligových venkovních duelech (v Příbrami a Teplicích) se karvinští fotbalisté představí doma až za tři týdny v duelu s druhým nováčkem. Vstupenky si ovšem můžete zajistit s dostatečným předstihem.
Ve čtvrtek byl upřesněn program 26. ligového kola. Karvinští přivítají doma v neděli 30. dubna FC Hradec Králové. A protože není na co čekat, tak klub okamžitě na tento duel spouští předprodej vstupenek. 

První zájemci budou moct využít pokladny Městského stadionu v Karviné-Ráji už před i během sobotního zápasu s pražskou Slavií. Od pondělí pak v dalších tradičních předprodejích.

  • Na pokladnách Městského stadionu před a během utkání s SK Slavia Praha
  • Na internetu a na prodejních místech Ticketportalu od 8:00 v pondělí 10.4.2017
  • V Městském domě kultury a Kině Centrum v Karviné od pondělí 10.4.2017 dle otevírací doby
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné 75 minut před výkopem

Pokud kupujete vstupenku přes internet, tak je nutné na zápas přinést vytištěnou a ustřiženou vstupenku - z chytrého telefonu turniket čárový kód nepřečte. V síti Ticketportalu lze koupit pouze vstupenky za plnou cenu. Podrobnosti o cenách, otevíracích dobách a seznamech prodejních míst najdete v sekci VSTUPENKY.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.