Generální partner
Světlý režim
23. duben 2017

Juniorka hostí po pauze Teplice

První z tří posledních domácích utkání této sezóny je před karvinskou juniorkou. V pondělí v 11 hodin začne duel proti severočeským Teplicím.
Pokud domácí v posledních kolech „nezkolabují“, tak se budou až do konce prát o umístění v nejlepší trojce celé soutěže, což by na nováčka byla skvělá vizitka. Nejbližším soupeřem budou Teplice, kterým před 25. kolem patřila devátá příčka s jednatřiceti body. Svěřenci Petra Samce byli čtvrtí se ziskem dvaačtyřiceti bodů.

Oba týmy se nachází v jiném rozpoložení. Zatímco domácí jsou v pohodě a tahají sérii tří vítězství v řadě, tak Teplice se trápí – z posledních čtyř utkání získal severočeský celek pouze dva body za remízy s Plzní a v Liberci. Otázkou je, jak na tom budou Karvinští, kteří měli zápasové volno, jelikož si utkání s Příbramí předehráli. „Můžeme být v pohodě, vyhráli jsme třikrát v řadě a budeme mít klid na trénink a přípravu na Teplice,“ řekl před čtrnácti dny trenér Petr Samec.  

Podzimní duel byl sehrán na umělé trávě v Litvínově, kde Karvinští zvítězili 3:1. Utkání MFK Karviná U21 – FK Teplice U21 startuje na Kovoně v pondělí 24. dubna v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Zbyněk Proske.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii