Generální partner
Světlý režim
11. prosinec 2009

Fotbalisté se podepisovali v Hervisu

V pátek 11. prosince 2009 v rámci V.I.P. HERVIS večírku proběhla v karvinské prodejně HERVIS SPORTU autogramiáda hráčů MFK OKD Karviná, které se zúčastnili Martin Suchý, Tomáš Jursa, Martin Opic a Jan Buryán.

Návštěvníci této akce si kromě fotografií s vlastnoručními podpisy mohli odnést domů i balónky s logem našeho klubu, a navíc měli i možnost vyhrát v bohaté tombole některou z cen, které věnovalo vedení MFK OKD Karviná (kalendáře na rok 2010 s podpisy hráčů, kšiltovky, bundy, mikiny).

Dále měli zákazníci HERVIS SPORTU příležitost dozvědět se spoustu informací o našich hráčích a Tomáš Jursa s Honzou Buryánem ukázali své fotbalové umění s míčem. Posloužil jim k tomu fotbalový míč JABULANI, který byl nedávno představen jako novinka pro nadcházející Mistrovství světa 2010 v Jihoafrické republice a naši hráči si jej mohli poprvé vyzkoušet.

Rovněž naši kluci ochotně poradili zákazníkům z vlastní zkušenosti, např. jak důležitou roli při fotbale mají chrániče, jak je pro zdraví hráčů nesmírně důležité funkční prádlo. Na závěr popřál Honza Buryán, Martin Opic, Tomáš Jursa a Martin Suchý všem lidem vše nejlepší do nového roku a hodně zdraví.

Kromě autogramiády bylo na V.I.P. HERVIS večírku k vidění i spousta dalších zajímavých věcí: vystoupení SURVIVAL& KUNGFU CLUBU Karviná (SKCK), jehož součástí byla ukázka vystoupení dětí i dospělých, seznámení s bojovými sporty, teorie sebeobrany spojená s ukázkami a jako překvapení bylo pro návštěvníky připraveno fingované přepadení prodejny spojené s odzbrojením „pachatelů“.

Další poutavým bodem programu bylo vystoupení ve FLATLANDU (tance na kolech), kdy mistři v tomto umění předvedli, že na kole se nemusí jen jezdit, ale dá se na nich předvést i spousta zajímavých triků a kreací.

Zákazníci měli příležitost se na cokoliv zeptat co se týče sportu a zdraví praktického lékaře MUDr. Františka Kaliny, a navštívit a ochutnat i sportovní výživu a doplňky stravy, kterou prezentovala firma ENERVIT.Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii