Generální partner
Světlý režim
27. duben 2017

Nálada je bojovná, hlásí kapitán Pavel Eismann

Po třech týdnech se zase Karvinští představí na svém novém útulném stadionu. Před duelem s Hradcem Králové promluvil za kabinu kapitán MFK Karviná Pavel Eismann.
Karvinští se před šestadvacátým kolem propadli tabulkou na jedenáctou pozici, ovšem sedmý Jablonec má jen o tři body víc, Dukla o dva a Liberec se Slováckem mají pouze lepší skóre. „Ještě stále hrajeme o záchranu a případné tři body z nedělního utkání  by nám měli dodat klid. Navíc už se potřebujeme chytit. Pět ligových zápasů v řadě jsme prohráli a to je moc,“ má jasno kapitán MFK Karviná.

On i jeho spoluhráči tradičně spoléhají na vynikající domácí fanoušky, kteří mají stále možnost si vstupenky na zápas s Hradcem Králové koupit v obvyklých předprodejích anebo v neděli před zápasem na pokladnách. „Věříme, že přijdou. Poslední dobou si té radosti moc neužili. I proto chceme zápas zvládnout. Kabina je správně nabuzená a nálada bojovná,“ hlásil Pavel Eismann.

Hradeckým Votrokům patří aktuálně čtrnácté místo jen díky lepšímu skóre před Příbramí, která na jaře postupně "vstává z mrtvých", protože výsledkově i herně se jí daří. Důležité je zmínit, že Hradec Králové dosahuje lepších výsledků na soupeřových hřištích, což je před nedělí velkým varováním!

Po výbuchu v Příbrami se svěřenci Jozefa Webera v Teplicích zlepšili, především ve druhém poločase nepříjemně dotírali na domácího favorita, který se zlepšenými výsledky na jaře přihlásil do bojů o pohárovou Evropu. „Druhá půle v Teplicích nám ukázala, že to půjde. Ale stejně jsme nezískali ani bod. Ovšem už nemá cenu se v tom pitvat. V neděli musíme makat na 150 procent. Očekávám spíš hru ze zabezpečených obran, oběma týmům půjde o dost,“ dodal Eismann. 

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.