Generální partner
Světlý režim
27. duben 2017

Nálada je bojovná, hlásí kapitán Pavel Eismann

Po třech týdnech se zase Karvinští představí na svém novém útulném stadionu. Před duelem s Hradcem Králové promluvil za kabinu kapitán MFK Karviná Pavel Eismann.
Karvinští se před šestadvacátým kolem propadli tabulkou na jedenáctou pozici, ovšem sedmý Jablonec má jen o tři body víc, Dukla o dva a Liberec se Slováckem mají pouze lepší skóre. „Ještě stále hrajeme o záchranu a případné tři body z nedělního utkání  by nám měli dodat klid. Navíc už se potřebujeme chytit. Pět ligových zápasů v řadě jsme prohráli a to je moc,“ má jasno kapitán MFK Karviná.

On i jeho spoluhráči tradičně spoléhají na vynikající domácí fanoušky, kteří mají stále možnost si vstupenky na zápas s Hradcem Králové koupit v obvyklých předprodejích anebo v neděli před zápasem na pokladnách. „Věříme, že přijdou. Poslední dobou si té radosti moc neužili. I proto chceme zápas zvládnout. Kabina je správně nabuzená a nálada bojovná,“ hlásil Pavel Eismann.

Hradeckým Votrokům patří aktuálně čtrnácté místo jen díky lepšímu skóre před Příbramí, která na jaře postupně "vstává z mrtvých", protože výsledkově i herně se jí daří. Důležité je zmínit, že Hradec Králové dosahuje lepších výsledků na soupeřových hřištích, což je před nedělí velkým varováním!

Po výbuchu v Příbrami se svěřenci Jozefa Webera v Teplicích zlepšili, především ve druhém poločase nepříjemně dotírali na domácího favorita, který se zlepšenými výsledky na jaře přihlásil do bojů o pohárovou Evropu. „Druhá půle v Teplicích nám ukázala, že to půjde. Ale stejně jsme nezískali ani bod. Ovšem už nemá cenu se v tom pitvat. V neděli musíme makat na 150 procent. Očekávám spíš hru ze zabezpečených obran, oběma týmům půjde o dost,“ dodal Eismann. 

Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii