Mlade talenty

Příprava na novou sezónu startuje 19. června

02.06.2017 | redakce
 

Příprava na novou sezónu startuje 19. června Už téměř týden si hráči a realizační tým užívají volna. Ovšem už co nevidět půjdou zpátky do práce, konkrétně třetí červnové pondělí. Všechny jistě bude následně zajímat rozlosování nového ročníku nejvyšší soutěže, které bylo stanoveno na 21. června.

 

Zasloužené volno tráví každý po svém. Někteří se vydali k moři, jiní zůstali v republice. Všichni do jednoho však nabírají síly do nové sezóny. Zajímavou dovolenou stráví trenér Jozef Weber. „S manželkou se vydáme autem do Itálie, bereme i jízdní kola. Moc se těším do Toskánska a třeba i do Milána,“ řekl.

Jak už bylo zmíněno, tak letní příprava startuje v pondělí 19. června. Druhý den nebudou chybět tradiční fyzické testy v Olomouci, následovat bude tréninkový dril v domácích podmínkách a 10. července odjezd na soustředění, konkrétně na Slovensko.

Po příjezdu se už najede na klasický sezónní režim s vrcholem v podobě generálky. Podzimní start soutěže 2017/2018 je naplánován na poslední červencový víkend, tedy 29. a 30. července. Los soutěže proběhne už ve středu 21. června.

Konkrétní plán přípravných utkání bude odtajněn v příštím týdnu. Co se týče aktuálního stavu hráčského kádru, tak zatím není potvrzený žádný odchod ani příchod, což ovšem neznamená, že sportovní úsek zahálí. „Opět chceme jít cestou udržení co nejvíce hráčů ze základní sestavy. Nějaké změny samozřejmě budou a pracujeme na tom. O všem podstatném budeme tradičně informovat jakmile to bude možné,“ vysvětlil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. 
• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
před 2 dny - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
před 3 dny - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem