Mlade talenty

Autogramiáda fotbalistů dopadla na výbornou!

05.06.2017 | redakce
 

Autogramiáda fotbalistů dopadla na výbornou! Masarykovo náměstí v centru města patřilo v neděli odpoledne dětem. V programu nechyběli ani hráči MFK Karviná Braňo Pindroch, Erik Puchel a Jiří Ciupa, kteří se podepisovali, fotili a povídali nejen s malými fanoušky.

 

Akci pod názvem BUDE CIRKUS - DEN PRO CELOU RODINU připravilo město pod záštitou primátora a trefilo se tzv. do černého. Náměstí obsadily stovky dětí s rodiči a všichni malí i velcí se bavili. Krátce před třetí hodinou se objevili fotbalisté, kteří se v připraveném stanu podepisovali, fotili a povídali s malými i velkými fanoušky.

O zájmu svědčí fakt, že podpisové kartičky zmizely za nějakých dvacet minut. Braňo Pindroch s Erikem Puchem a Jiřím Ciupou tak museli improvizovat a podepisovat se na všechno možné – ruce, nohy, kšiltovky, plakáty, nafukovací balónky, kopačák, dresy a dokonce i na mobilní telefon. „Potvrdilo se, že v Karviné je zájem o fotbal. Hrajeme nejvyšší soutěž a lidé to ví a přejí nám to,“ řekl Erik Puchel s tím, že tolik lidí očekával.

Kolem půl páté, kdy se schylovalo ke konci plánované autogramiády, se spustila ohromná průtrž mračen. „Vyšlo to přesně, počasí bylo naprosto ideální,“ dodal Puchel. Ve stanu si mohli fandové zakoupit klubové předměty včetně nových triček - nejvíc se však prodalo kšiltovek a minidresíků do auta.

Fotogalerie

               
 

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 a U17 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunuly začátky zápasů - devatenáctka hraje už od 12 hodin a sedmnáctka od 14:15 hodin.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem