Generální partner
Světlý režim
5. červen 2017

Autogramiáda fotbalistů dopadla na výbornou!

Masarykovo náměstí v centru města patřilo v neděli odpoledne dětem. V programu nechyběli ani hráči MFK Karviná Braňo Pindroch, Erik Puchel a Jiří Ciupa, kteří se podepisovali, fotili a povídali nejen s malými fanoušky.
Akci pod názvem BUDE CIRKUS - DEN PRO CELOU RODINU připravilo město pod záštitou primátora a trefilo se tzv. do černého. Náměstí obsadily stovky dětí s rodiči a všichni malí i velcí se bavili. Krátce před třetí hodinou se objevili fotbalisté, kteří se v připraveném stanu podepisovali, fotili a povídali s malými i velkými fanoušky.

O zájmu svědčí fakt, že podpisové kartičky zmizely za nějakých dvacet minut. Braňo Pindroch s Erikem Puchem a Jiřím Ciupou tak museli improvizovat a podepisovat se na všechno možné – ruce, nohy, kšiltovky, plakáty, nafukovací balónky, kopačák, dresy a dokonce i na mobilní telefon. „Potvrdilo se, že v Karviné je zájem o fotbal. Hrajeme nejvyšší soutěž a lidé to ví a přejí nám to,“ řekl Erik Puchel s tím, že tolik lidí očekával.

Kolem půl páté, kdy se schylovalo ke konci plánované autogramiády, se spustila ohromná průtrž mračen. „Vyšlo to přesně, počasí bylo naprosto ideální,“ dodal Puchel. Ve stanu si mohli fandové zakoupit klubové předměty včetně nových triček - nejvíc se však prodalo kšiltovek a minidresíků do auta.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha