Mlade talenty

Autogramiáda fotbalistů dopadla na výbornou!

05.06.2017 | redakce
 

Autogramiáda fotbalistů dopadla na výbornou! Masarykovo náměstí v centru města patřilo v neděli odpoledne dětem. V programu nechyběli ani hráči MFK Karviná Braňo Pindroch, Erik Puchel a Jiří Ciupa, kteří se podepisovali, fotili a povídali nejen s malými fanoušky.

 

Akci pod názvem BUDE CIRKUS - DEN PRO CELOU RODINU připravilo město pod záštitou primátora a trefilo se tzv. do černého. Náměstí obsadily stovky dětí s rodiči a všichni malí i velcí se bavili. Krátce před třetí hodinou se objevili fotbalisté, kteří se v připraveném stanu podepisovali, fotili a povídali s malými i velkými fanoušky.

O zájmu svědčí fakt, že podpisové kartičky zmizely za nějakých dvacet minut. Braňo Pindroch s Erikem Puchem a Jiřím Ciupou tak museli improvizovat a podepisovat se na všechno možné – ruce, nohy, kšiltovky, plakáty, nafukovací balónky, kopačák, dresy a dokonce i na mobilní telefon. „Potvrdilo se, že v Karviné je zájem o fotbal. Hrajeme nejvyšší soutěž a lidé to ví a přejí nám to,“ řekl Erik Puchel s tím, že tolik lidí očekával.

Kolem půl páté, kdy se schylovalo ke konci plánované autogramiády, se spustila ohromná průtrž mračen. „Vyšlo to přesně, počasí bylo naprosto ideální,“ dodal Puchel. Ve stanu si mohli fandové zakoupit klubové předměty včetně nových triček - nejvíc se však prodalo kšiltovek a minidresíků do auta.

Fotogalerie

               
 

• U10&U11 čeká kvalifikace
před 2 dny - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10 a U11! V úterý a ve středu se na Kovoně představí vždy osmička týmů. Začátky oba dny v 10 hodin.

• STOPka pro Petráně
před 3 dny - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
12.10. - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem