Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2017

Bojan Letić novým hráčem MFK Karviná

Po třech odehraných kolech HET ligy hlásí MFK Karviná nové jméno ve svém kádru – jde o čtyřiadvacetiletého levonohého obránce či záložníka Bojana Letiće, který naposledy působil v Žilině.
Čtyřiadvacetiletý Bosňan je rodákem z města Brčko a s klubem se dohodl na dvouleté smlouvě. „Hledali jsme perspektivního fotbalistu, navíc Bojan je levák a může hrát v obraně i záloze. Přivedli jsme ho jako volného hráče, neboť mu v Žilině skončila smlouva. Jsem rád, že se přestup povedlo dotáhnout, protože právě na tento post jsme hráče dlouho hledali,“ vysvětlil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Bojan Letić se narodil 21. prosince 1992, má za sebou tříleté působení v Žilině, s kterou se mu podařilo jednou získat mistrovský titul. Před slovenským angažmá působil v bosenském klubu Velež Mostar. V sezóně 2013/2014 stihl čtyři starty za reprezentaci Bosny a Hercegoviny do 21 let.  

Rozhovor s Bojanem Letićem, který se už ve středu dopoledne zapojil do tréninkového procesu s mužstvem, přineseme během čtvrtku.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.