Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2017

Bojan Letić novým hráčem MFK Karviná

Po třech odehraných kolech HET ligy hlásí MFK Karviná nové jméno ve svém kádru – jde o čtyřiadvacetiletého levonohého obránce či záložníka Bojana Letiće, který naposledy působil v Žilině.
Čtyřiadvacetiletý Bosňan je rodákem z města Brčko a s klubem se dohodl na dvouleté smlouvě. „Hledali jsme perspektivního fotbalistu, navíc Bojan je levák a může hrát v obraně i záloze. Přivedli jsme ho jako volného hráče, neboť mu v Žilině skončila smlouva. Jsem rád, že se přestup povedlo dotáhnout, protože právě na tento post jsme hráče dlouho hledali,“ vysvětlil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Bojan Letić se narodil 21. prosince 1992, má za sebou tříleté působení v Žilině, s kterou se mu podařilo jednou získat mistrovský titul. Před slovenským angažmá působil v bosenském klubu Velež Mostar. V sezóně 2013/2014 stihl čtyři starty za reprezentaci Bosny a Hercegoviny do 21 let.  

Rozhovor s Bojanem Letićem, který se už ve středu dopoledne zapojil do tréninkového procesu s mužstvem, přineseme během čtvrtku.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii