Generální partner
Světlý režim
22. srpen 2017

Reprezentace U21 i s Davidem Lischkou!

Týden po dvacátých narozeninách obdržel stoper David Lischka dodatečný dárek od reprezentačního trenéra U21 Vítězslava Lavičky - nominaci na přípravný a kvalifikační duel.
„Lvíčata“ začínají nový cyklus, na jehož konci bude finálový šampionát EURO 2019 v Itálii. Hned na první sraz spočívající v přípravném utkání s Tureckem a ostrým kvalifikačním zápasem s Běloruskem byl nominován stoper David Lischka, který v Karviné hostuje z Jablonce.

Jakmile se o nominaci v úterý po obědě dozvěděl, zůstal chvíli dvacetiletý borec v příjemném šoku a následně neskrýval nadšení. „Vůbec jsem to nečekal, jsem neskutečně překvapený a šťastný,“ usmíval se. Radost umocnil fakt, že kvalifikační duel s Běloruskem se bude hrát právě v Jablonci. 

David Lischka má za sebou reprezentační zkušenosti z reprezentačních výběrů do 18, 19 a 20 let. V jednadvacítce to bude pro něj a dalších třináct jeho spoluhráčů premiéra. Mezi náhradníky čeká na šanci Tomáš Weber.

Program „lvíčat“

31. srpna (Praha-Strahov): ČR U21 – Turecko U21 (příprava)
5. září (Jablonec-Střelnice): ČR U21 – Bělorusko U21 (kvalifikace) Zdroj grafiky: www.facebook.com/narodak
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.