Generální partner
Světlý režim
28. srpen 2017

Wágner: Opět jsme z brankáře udělali hrdinu

Je na něm vidět, že ho špatná koncovka ohromně mrzí. Útočník Tomáš Wágner se spolu s celým týmem trápí ve finální fázi a Karvinští tak přicházejí o důležité body. V sobotu všechny tři odevzdali na domácím stadionu libereckému Slovanu po prohře 0:1.

Tomáši, opět jste spálili velké šance a z domácího utkání neberete ani bod. Je právě koncovka současnou „achillovou patou“ týmu?
Určitě jo. Všichni viděli, co jsme zase neproměnili. Je nám k ničemu, že hrajeme dobře. Fotbal je o gólech a ty my nedáváme. Jasně, můžeme si říkat, že Liberec vyhrál nezaslouženě, ale dal jeden gól a my žádný.

Může to být už v psychice?
Tady v tomto utkání jsme se v šancích vystřídali snad čtyři nebo pět lidí. Nevím, je to možné. Osobně to třeba v hlavě mám, protože góly střílet chci. 

Štve vás špatná koncovka o to víc, že hrajete pohledný fotbal?
Asi jo. Možná by nebylo od věci hrát špatný fotbal a vyhrávat. Už jsem to říkal, fotbal se hraje na góly a ty my momentálně nedáváme. Možná to přijde s příchodem Lukáše Budínského na delší časový úsek. Je to výborný kreativní hráč, což ihned po příchodu na trávník dokázal.

Sám jste hlavou zahodil tutovou šanci zblízka. Zrcadlově stejnou příležitost jste měl i minulý zápas ve Zlíně? Co jste tentokrát udělal špatně?
Ve Zlíně jsem mířil doprostřed, proto jsem si celý týden před Libercem vtloukal do hlavy, že pokud tahle šance znovu přijde, tak musím hrát míč do země. Bohužel gólman tam dal nohu a zázračně to vykopl. V týdnu očekávám, že brankář Kolář bude v jedenáctce kola. Minule tam díky nám byl zlínský Dostál. Děláme z nich hrdiny.Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?