Mlade talenty

Patnáctka a čtrnáctka v neděli na hlavním hřišti

01.09.2017 | redakce
 

Patnáctka a čtrnáctka v neděli na hlavním hřišti Nedělní žákovské derby s Opavou nabízí pro všechny zúčastněné extra motivaci. Hráči obou kategorií totiž nastoupí na Městském stadionu v Karviné-Ráji - tedy na stadionu, kde se hraje nejvyšší česká fotbalová soutěž.

 

Tento dvojzápas (U15 v 10:00, U14 v 11:45) naváže na červnové měření sil mladších žáků. „Moc se na to těšíme. Pro kluky to bude hodně speciální, snad jim prostředí krásného stadionu nebude příliš svazovat nohy,“ řekl před utkáním trenér týmu U15 Čestmír Kročil.

Oba karvinské žákovské týmy vstoupily do sezóny rozdílně. Zatímco tým U15 ze čtyř zápasů tři vyhrál a v jednom remizoval, tak čtrnáctka sbírá prozatím jen porážky. Možná právě nedělní duel bude pro svěřence trenérů Dawida Dylicha a Daniela Nováka restartem a novým impulsem po nepovedeném vstupu do sezóny.

Zváni jsou všichni fanoušci i rodiče, vstup je zdarma a k dispozici bude také občerstvení. Zápasy MFK Karviná U15 a U14 vs. SFC Opava U15 a U14 začínají na Městském stadionu v Karviné-Ráji v neděli 3. září v 10 a 11:45 hod. 


• Upřesněné přípravné duely
včera - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
21.6. - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.