Mlade talenty

Hráči udělali radost hlavně malým fanouškům

03.09.2017 | redakce
 

Hráči udělali radost hlavně malým fanouškům Do Karviné se po roční pauze vrátily Hornické slavnosti, kde nechyběli ani hráči prvoligového týmu MFK Karviná. Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou se půl druhé hodiny podepisovali a fotili.

 

Stan MFK Karviná se vyjímal hned u vstupu do Nadačního městečka. Program v něm připravila Nadace OKD společně s neziskovými organizacemi z regionu. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť s úkoly, za které sbíraly razítka. Po zdárném splnění je čekala drobná odměna.

Jedním ze stanovišť byl už zmíněný klubový stan, kde děti musely ukázat, co umí s míčem (žongl a slalom). Vedle nich fotbalisté podepisovali kartičky, plakáty, mobilní telefony, kopačky, čepice a dresy. „Bylo to fajn. Podepisovali jsme se takřka na všechno možné. Dost dětí se chtělo také vyfotit,“ hlásili Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou.

Především rodiče pak nakupovali také sortiment z Fanshopu - nejčastěji šlo o plakáty a šály. Povedenou akci podtrhlo také počasí, protože nebylo teplo ani zima. Hornické slavnosti byly také o muzice, program zahajovala Ewa Farna, následovalo vystoupení Davida Kollera, Pavla Dobeše, orlovské kapely Ahard a celou akci uzavřel večer Rock and Roll Band Marcela Woodmana.

Fotogalerie

               
 

• Upřesněné přípravné duely
včera - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
21.6. - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.