Mlade talenty

Přípravky objíždí turnaje a sbírají cenné zkušenosti

28.09.2017 | redakce
 

Přípravky objíždí turnaje a sbírají cenné zkušenosti Turnaj ve valašské Zašové a Generali Cup ve Stonavě - zajímavých turnajů za účasti kvalitních týmů se během září zúčastnily týmy přípravek U11 a U10.

 

U11

V sobotu 2. září se tým U11 zúčastnil druhého ročníku mezinárodního fotbalového turnaje v Zašové za účasti dvaceti týmů, mezi kterými nechyběla například ani pražská Sparta, olomoucká Sigma (celkový vítěz), slovenský Trenčín či rakouská Austria Vídeň.

Hrálo se ve čtyřech skupinách po pěti týmech (první dva týmy postoupily do „Ligy mistrů“, třetí a čtvrtý tým do „Evropské ligy“ a ten pátý do Valašské ligy). „Bohužel ta zbyla na nás, protože jsme všechny čtyři zápasy v základní skupině prohráli. Ovšem ve „Valašské lize“ jsme dvoukolově všechny zápasy vyhráli. Kluci si domů odvezli pěkný pohár, zlaté medaile a plno sladkostí,“ informoval trenér Josef Podhrazký.

Organizačně byl turnaj na špičkové úrovni a musel se rodičům, trenérům a hlavně hráčům moc líbit. Od začátku do konce bylo pořád o co hrát.

Výsledky

Základní skupina:
MFK KARVINÁ - Fastav Zlín 1:3
MFK KARVINÁ - FA Praha 1:4
MFK KARVINÁ - Sigma Olomouc 1:5
MFK KARVINÁ - Vsetín 1:2

Valašská liga: 
6 zápasů – 6 výher, skóre 34:4
soupeři: SKZ1926 modrá, SKT1926 zelená a FK Nový Jičín 

Turnaje se zúčastnili: Němčík, Barčák, Goralík, Griger, Knieža, Miškovič, Taksonyi, Valošek, Poledník, Pacik a Skulina.
U10

Sobotní den (23. září) patřil ve Stonavě mladým fotbalistům, kteří se v místní hale zúčastnili turnaje Generali Cup. Turnaj o osmi týmech ve dvou čtyřčlenných skupinách ovládl ostravský Baník. „Bohužel nám nevyšel hned první zápas a nakonec z toho bylo třetí, tedy první nepostupové místo. Byla to naše jediná porážka v turnaji, ale na lepší než páté místo to nestačilo,“ uvedl trenér Josef Podhrazký

Výsledky v základní skupině
MFK KARVINÁ - Zašová 0:3
MFK KARVINÁ – Baník Ostrava 3:3
MFK KARVINÁ - Třinec 2:1
o 5.-8. místo
MFK KARVINÁ – Nový Jičín 2:1
MFK KARVINÁ – Baník Albrechtice 7:0
MFK KARVINÁ - Třinec 3:2

Turnaje se zúčastnili: Ďuriš, Vitouch, Paloch, Hruška, Kratochvíl, Zajac, Němčík, Stuchlík, Dolník a Jirout.• Týmy U18 a U16 začínají
dnes - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
před 2 dny - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
před 2 dny - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Juniorka hostí Baník
5.8. - V pondělí od 11 hodin rozehraje juniorka své třetí mistrovské utkání! Na Kovoně hostí v derby ostravský Baník! Svěřenci trenérů Gazdy a Bielana budou chtít získat tři body, prozatím získali jen jeden za remízu s Třincem.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna