Mlade talenty

Fotbalisté MFK OKD rozdávali vysvědčení

28.01.2010 | Redakce
 

Fotbalisté MFK OKD rozdávali vysvědčení Pro školáky nadešel den D. Za půlroční snažení jim byl vystaven účet v podobě vysvědčení. A aby byl pro ně tento den nezapomenutelným, rozhodli se fotbalisté MFK OKD Karviná navštívit sportovní školu Dělnická a ujmout se role předávání vysvědčení.

 

Čtveřice karvinských hráčů zamířila dopoledne do základní školy Dělnická. Radek Slončík, Christian Hervé Tchami, Jan Buryán a Jakub Kafka se vypravili za žáky, aby jim předali vysvědčení.

„Jsem hrdý na to, že si na nás hráči Karviné udělali čas a přišli nás v tento sváteční den navštívit. Podařilo se nám celou akci utajit a pro všechny to bude překvapení,“ liboval si ředitel ZŠ Dělnická Jan Kodenko.

Největší úspěch sklízel „Mireček“ Christian Tchami, který převzal roli učitele a lámanou češtinou vyzýval jednotlivé žáky, aby si k němu přišli pro půlroční hodnocení své práce.

Během celého dopoledne zvládla čtveřice našich hráčů navštívit několik tříd. Zde jim naše hvězdy kladly na srdce, že vzdělání je důležité pro jejich budoucí život. Před odchodem se hráči každému ochotně podepsali a přislíbili, že na konci školního roku se zde znova ukážou.

„Považuji tuto akci za velmi podařenou. Jsem rád, že spolupráce mezi naší školou a klubem MFK OKD Karviná je na vynikající úrovni. Aby mohl klub konkurovat i ostatním špičkovým týmům, je zapotřebí mít kvalitní základnu. Snažíme se, aby naše škola byla špičková a přitáhla tak i ostatní talentované žáky z celého okresu. A právě takové akce jako byla dnešní, dávají naší škole renomé,“ okomentoval ředitel Jan Kodenko.

„Chceme i nadále prohlubovat vztahy s naší partnerskou školou. Již nyní jsme se s panem ředitelem dohodli na dalších aktivitách, kterými bychom chtěli zdejším žákům zpříjemnit studium,“ vyjádřila se marketingová manažerka Jana Szonowská.

Přinášíme Vám fotoreport z předávání vysvědčení.

• B-tým: doma v neděli dopoledne
včera - Rezervní tým, chcete-li MFK Karviná B, bude hrávat svá domácí utkání ve Fortuna MSD-F v nedělních termínech od 10:15 hodin ve Sportovním centru Kovona. Podzimní los svěřenců Čestmíra Kročila najdete ZDE.

• Sestřih z Mladé Boleslavi
před 3 dny - Karvinští vstoupili do sezóny smolnou porážkou na půdě Mladé Boleslavi. Nejzajímavější okamžiky zápasu najdete v sestřihu ZDE.

• Volný prodej na slezské derby
před 3 dny - Minutu po půlnoci z neděle na pondělí začal v síti Ticketportal volný prodej vstupenek na zápas 2. kola mezi Karvinou a Ostravou. V MěDK se začne od pondělního rána (7:00) v Kině Centrum potom odpoledne (16:00). Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 4 vstupenky. Cena? 200 Kč za kus. Podrobnosti ZDE.

• V sobotu vyhrála osmnáctka
14.7. - První zápasy letní přípravy mají za sebou starší dorostenci U19 a U18. Devatenáctka podlehla 1:3 ostravskému Baníku, osmnáctka zdolala 6:3 muže Bystřice nad Olší.

• S mistrem v neděli 4. srpna
13.7. - Ligová fotbalová asociace upřesnila čtvrté ligové kolo. Karvinští vyzvou na Městském stadionu v Karviné-Ráji mistrovskou Slavii v neděli 4. srpna od 16:30 hodin.

• První přípravné duely
12.7. - V sobotu 13. července jsou na programu první přípravná utkání B-týmu a st. dorostenců. Béčko se představí v Petrovicích proti Lokomotivě od 10:15 hodin. Ligový dorost U19 hostí od 9 hodin na Bažantnici ostravský Baník a následně tým U18 od 11 hodin Bystřici nad Olší.

• Rundić kapitánem
11.7. - Stoper Milan Rundić bude kapitánem MFK Karviná. Na předsezonní tiskové konferenci o tom informoval trenér František Straka.

• Přednostní prodej na derby
8.7. - Pro majitele nových permanentek začal v pondělí 8. července ráno online prodej vstupenek na zápas proti ostravskému Baníku. Omezení? 1 permice = max. 4 ks vstupenek. Volný prodej pro ostatní zájemce bude spuštěn příští pondělí ráno. Podrobnosti ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem