Mlade talenty

Fotbalisté MFK OKD rozdávali vysvědčení

28.01.2010 | Redakce
 

Fotbalisté MFK OKD rozdávali vysvědčení Pro školáky nadešel den D. Za půlroční snažení jim byl vystaven účet v podobě vysvědčení. A aby byl pro ně tento den nezapomenutelným, rozhodli se fotbalisté MFK OKD Karviná navštívit sportovní školu Dělnická a ujmout se role předávání vysvědčení.

 

Čtveřice karvinských hráčů zamířila dopoledne do základní školy Dělnická. Radek Slončík, Christian Hervé Tchami, Jan Buryán a Jakub Kafka se vypravili za žáky, aby jim předali vysvědčení.

„Jsem hrdý na to, že si na nás hráči Karviné udělali čas a přišli nás v tento sváteční den navštívit. Podařilo se nám celou akci utajit a pro všechny to bude překvapení,“ liboval si ředitel ZŠ Dělnická Jan Kodenko.

Největší úspěch sklízel „Mireček“ Christian Tchami, který převzal roli učitele a lámanou češtinou vyzýval jednotlivé žáky, aby si k němu přišli pro půlroční hodnocení své práce.

Během celého dopoledne zvládla čtveřice našich hráčů navštívit několik tříd. Zde jim naše hvězdy kladly na srdce, že vzdělání je důležité pro jejich budoucí život. Před odchodem se hráči každému ochotně podepsali a přislíbili, že na konci školního roku se zde znova ukážou.

„Považuji tuto akci za velmi podařenou. Jsem rád, že spolupráce mezi naší školou a klubem MFK OKD Karviná je na vynikající úrovni. Aby mohl klub konkurovat i ostatním špičkovým týmům, je zapotřebí mít kvalitní základnu. Snažíme se, aby naše škola byla špičková a přitáhla tak i ostatní talentované žáky z celého okresu. A právě takové akce jako byla dnešní, dávají naší škole renomé,“ okomentoval ředitel Jan Kodenko.

„Chceme i nadále prohlubovat vztahy s naší partnerskou školou. Již nyní jsme se s panem ředitelem dohodli na dalších aktivitách, kterými bychom chtěli zdejším žákům zpříjemnit studium,“ vyjádřila se marketingová manažerka Jana Szonowská.

Přinášíme Vám fotoreport z předávání vysvědčení.

• Jurčák s Future U16 vítěz
včera - Český národní tým Future U16 dominoval a logicky také triumfoval na turnaji v Belgii. Borec MFK Karviná Oliver Jurčák se neztratil, zasáhl do všech utkání - proti Belgii (výhra 2:1) odehrál v základu celý zápas, proti Dánsku (4:2) celý druhý poločas a v zápase se Švédskem (3:1) zasáhl do utkání na posledních 19 minut.

• Sestřih vítězství na Letné
před 2 dny - Krásnou velikonoční neděli prožili všichni fanoušci a samozřejmě celý klub, vždyť svěřenci Františka Straky vyhráli na půdě Sparty. Sestřih nejzajímavějších okamžiků je ZDE.

• KARVINÁ CUP: Triumfy Katowic
před 3 dny - První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se vydařil. Za krásného počasí se v obou kategoriích (U8 a U10) radovaly z celkového vítězství týmy GKS Katowice. Domácí týmy pod vedením trenérů Hánla a Vichera skončily hodně na 5.místě. Podrobnosti během týdne!

• Víkendové výsledky týmů MFK
20.4. - U18-Valašské Meziříčí 6:1, U16-Valašské Meziříčí 1:2, Zlín-U15 1:2, Zlín-U14 7:0, Hranice-U13 2:15, Hranice-U12 6:13, st.žáci B-Jablunkov 1:3, Ml.žáci B-Jablunkov 5:3.

• Karviná Cup 2019 už v sobotu
18.4. - První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se uskuteční v sobotu 20. dubna od 9 hodin ve Sportovním centru Kovona a je určen pro kategorie přípravek U8 a U10. Na čtyřech hřištích současně se představí 16 týmů. Fanoušci a rodiče jsou zváni!

• Středeční výsledky mládeže
17.4. - Sparta Praha-U19 2:1, Sparta Praha-U17 6:3, Hodonín-U15 1:1, Hodonín-U14 1:2.

• Juniorka v Třinci až v úterý
15.4. - Po dohodě obou klubů se 4. kolo nadstavby B mezi Třincem a Karvinou odehraje o den později oproti původnímu plánu - tedy v úterý 23. dubna od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Zlínem
14.4. - Karvinští získali v sobotu tři strašně důležité body, když doma porazili 2:0 Zlín. Na oba góly a všechny zajímavé momenty se podívejte v sestřihu na iSport.cz ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem