Mlade talenty

Trenérovo setrvání jsem si přál, přiznal Janečka

04.01.2018 | redakce
 

Trenérovo setrvání jsem si přál, přiznal Janečka Jeden z nejzkušenějších hráčů týmu, čtyřiatřicetiletý univerzál Marek Janečka, je na startu zimní přípravy optimistou.

 

Do třetí zimní přípravy v karvinském dresu nastoupil s úsměvem a dobrou náladou. Marek Janečka totiž přiznal, že je rád za setrvání Josefa Muchy, který se z pozice asistenta posunul na post hlavního kouče. „Když budu mluvit za sebe, tak já jsem si tohle řešení přál. V naší situaci je nejdůležitější, že zná celý tým. Nějaký výrazné hráčské změny asi nebudou, to by nám mohlo na jaře hrát do karet,“ myslí si Janečka.

Sám předpokládá, že kádr bude doplněn, ale herní tvář se měnit nebude. „Asi přijde pár hráčů na zkoušku, ale máme zažitý určitý herní styl a od toho, i podle vyjádření trenéra, neupustíme. Na podzim jsme hráli hezký kombinační fotbal, bohužel jsme neposbírali dostatek bodů,“ podotkl Marek Janečka.

Borec ze zkušenostmi i z Německa, kde kopal za Hansu Rostock, na podzim nastupoval vedle Jana Šislera ve středu zálohy a v posledních zápasech při absenci Pavla Košťála ve stoperské dvojici s Janem Hoškem. V nešťastném duelu na půdě pražské Dukly si zahrál po boku Davida Lischky. Ten se však vrátil zpět do Jablonce, odkud v Karviné během podzimu hostoval.  

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna