Mlade talenty

Malí fotbalisté se mezi svátky zdokonalovali

06.01.2018 | redakce
 

Malí fotbalisté se mezi svátky zdokonalovali Už po několikáté zorganizoval Městský fotbalový klub Karviná Zimní fotbalový kemp pro hráče kategorií přípravek. Od 27. do 29. prosince se akce zúčastnila dvacítka dětí.

 

V období krátké zimní pauzy bylo hráčům z kategorie přípravek opět nabídnuto smysluplné využití volného času. Kempu se v závěru kalendářního roku 2017 zúčastnilo dvacet hráčů nejen z Karviné, ale také z Třince, Českého Těšína, Havířova nebo Rohova u Opavy.

Hráči absolvovali každý den dopoledne dva tréninky - nejprve fotbalový, poté byl na programu kratší trénink zaměřený na různé hry s míčem a pohybové hry. Čas mezi tréninky byl vyplněn svačinkou. Po obědě byl pokaždé na řadě poslední trénink, kdy se hrál fotbalový turnaj.

Během druhého dne dorazil Ondřej Lingr, jehož mladší bratr Martin se kempu také účastnil. Hráč A-týmu MFK Karviná si s malými fotbalisty zatrénoval, podepsal kartičky a přinesl pro každého malý dárek. „Na dětech bylo vidět, že jsou nadšené z toho, že se na ně přišel podívat fotbalista z ligového týmu,“ řekl jeden z trojice trenérů Ondřej Hánl.

Na pár minut přijel všechny pozdravit (i se synem) odchovanec Karviné a současný brankář mistrovské Slavie Jan Laštůvka. „Mimo jiné jsme také navštívili gymnastickou tělocvičnu, skákali jsme přes švihadlo, hráli vybíjenou, došlo i na týmové úpolové hry a zkusili jsme míče na šňůrce pro zlepšování techniky. Bylo toho opravdu hodně,“ vyjmenoval druhý trenér z kempu Ondřej Hanzel.

Hlavní organizátor celých tří dnů Tomáš Červenka na závěr poděkoval za bezproblémový průběh. „Děkujeme všem dětem, rodičům, hráčům a trenérům za podporu a věříme, že dětem tento kemp něco dal a těšíme se na příští rok,“ dodal Červenka.

Fotogalerie

               
 

• STOPka pro Petráně
včera - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 2 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

• Duel v Budějovicích upřesněn
7.10. - LFA upřesnila další ligové kolo. Karvinští nastoupí u nováčka z Českých Budějovic v neděli 27. října od 14:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem