Generální partner
Světlý režim
30. březen 2009

Cesta za postupem začala

Tento víkend odstartovalo i naše béčko. V okresním přeboru přivítalo na svém hřišti celek Věřňovic a po neslaném nemastném výkonu ho porazilo 2:0.

Rezerva, posílená o hráče A týmu, si zpočátku nevěděla rady. Nedůraznost, zbrklost v rozehrávce a šancí jen poskrovnu měli za následek nezáživný fotbal. O největší vzrušení se staral Hervé Tchami, který se pokoušel o střelbu ze střední vzdálenosti, jenomže jeho pokusy končily vedle věřňovické brány. Teprve minutu před koncem poločasu se zrodila gólová akce, na jejímž konci stál Ruisl. Druhá polovina zápasu se podobala předchozímu dějství jako vejce vejci. Vysvobození v podobě druhého gólu přišlo v 70. minutě, kdy se k pokutovému kopu postavil brankář Hájek a s jistotou proměnil. Do konce zápasu se nic podstatného neudálo. Karviná si tímto vítězstvím připsala další tři body do tabulky a pomaličku vykročila za postupem. To ovšem nic nemění na faktu, že zápas s Věřňovicemi připomínal svou nudou vystoupení české reprezentace ve Slovinsku. Obhajobou může být pouze fakt, že se hrálo teprve první jarní kolo po dlouhé zimní přestávce.Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.