Generální partner
Světlý režim
8. leden 2018

Ocenění na Žofíně jako tečka za skvělým rokem

Na Galavečeru Grassroots FAČR měl klub MFK Karviná jedno zastoupení. Ondřej Lingr převzal spolu se svými spoluhráči plaketu za 3. místo na evropském šampionátu v Gruzii.
Už 16. slavnostní Galavečer Grassroots FAČR se konal v neděli 7. ledna na pražském Žofíně za účasti bývalých skvělých fotbalistů (reprezentantů), kteří dnes působí na trenérských a manažerských pozicích, mládežnických trenérů aj. Své vítěze poznaly ankety o nejlepší hráče a trenéry v kategoriích mládeže, ženského i neprofesionálního fotbalu za rok 2017.

Mezi oceněnými nechyběl Ondřej Lingr, který společně se svými spoluhráči obdržel upomínkovou plaketu jako vzpomínku na výborné umístění, kterým se může český fotbal v uplynulém roce 2017 chlubit. „V Gruzii jsme sice skončili třetí, ale bronzové medaile se neudělují. Takže kromě vzpomínek máme aspoň tuto plaketu, která nám bude naše úspěšné tažení připomínat,“ podotkl Lingr.

Po ocenění si nepřišel celý tým, ale asi desítka hráčů. „Bylo to moc fajn setkání, popovídali jsme si a po skončení se rozjeli zpátky do svých klubů,“ řekl Ondřej Lingr, který se už těší na další reprezentační akci – březnový Elite Tournament proti Itálii a Nizozemsku. „Hlavním cílem je podávat kvalitní výkony a dostat se do jednadvacítky,“ zakončil odchovanec MFK Karviná.   

Podrobnosti ke Galavečeru GRASSROOTS FAČR najdete ZDE!
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii