Mlade talenty

Wágner: Snad to bude dál Bojanovi dobře kopat

31.01.2018 | redakce
 

Wágner: Snad to bude dál Bojanovi dobře kopat Jediný úspěšný střelec úterního utkání, kterému míč perfektně na hlavu naservíroval střídající Letić, hodnotil nejen samotný duel. Tomáš Wágner také prozradil, proč má Kypr radši než Turecko.

 

Tomáši, v prvním utkání jste prohráli s Wroclawí 1:2. Jak jste viděl prvních devadesát minut měření sil ze svého pohledu?
V utkání byly dobré i horší věci a škoda jen, že jsme neuhráli lepší výsledek. V závěru na to šance byly – Tomáš Weber nebo Marek Janečka mohli aspoň vyrovnat. V průběhu utkání bylo vidět, že polský tým je na tom lépe kombinačně i pohybově. Byl to pro ně už druhý zápas. Určitě bych z výsledku nedělal žádnou vědu.

Jedinou trefu jste obstaral vy, navíc to byl vás premiérový gól v novém roce. Byla to nacvičená standardní situace?
Zkoušeli jsme to takhle zahrát i na dopoledním tréninku. Bojan Letić to kopal výborně a vyšlo to i v zápase. Podobným gólem rozhodl Lukáš Budínský poslední mistrovský zápas s Bohemkou. I jemu Letić míč perfektně naservíroval na hlavu. Takže super, snad mu to bude takhle kopat i dál!

Jaký byl přechod z umělé na přírodní trávu?
Spousta lidí si myslí, že to nemůže být žádný velký rozdíl, ale opak je pravdou. Pro mě osobně po skoro čtyřech týdnech přípravy není ten přechod jednoduchý. Věřím, že postupem času to bude jen a jen lepší. Proto tady pořádně trénujeme, chceme těch podmínek, které tady na Kypru máme, co nejvíc využít.

Jak se vám prozatím na Kypru líbí?
Kypr mám radši než Turecko a potvrzuje se to i tady v Ayia Napě. Je tady větší klid, kvalitnější zázemí, pohoda a hlavně perfektní počasí. Obávali jsme se trochu větru, ale nefouká, takže spokojenost i s tímto.

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna