Mlade talenty

Josef Mucha: Byli jsme lepší, ale nedáváme góly

02.02.2018 | redakce
 

Josef Mucha: Byli jsme lepší, ale nedáváme góly Mírně rozladěný byl po utkání s FK Čukarički kouč Josef Mucha. Jeho svěřencům se totiž stále nedaří v koncovce - a bez gólu se nedá vyhrát!

 

Trenére, jaké je vaše hodnocení bezbrankové remízy se srbským týmem Čukarički?
Měli jsme tři velké šance na vstřelení gólu, který by nám asi zajistil vítězství. S rozehrávkou a kombinací můžeme být spokojení hlavně ve druhém poločase, kdy jsme byli lepším týmem na hřišti. Bohužel jsme to opět nepotvrdili gólově.

Stále dokola – do šancí se hráči dostávají, ale nejsou schopni je proměnit…
Kromě vstřeleného gólu bychom potřebovali pro zvýšení sebevědomí i vyhrát. Budu se opakovat, ale musíme na tom v tréninku pořád pracovat a věřit, že v důležité chvíli tu prokletou koncovku zlomíme. Jsem optimista.Překvapil vás něčím soupeř?
Ani ne. Věděli jsme, že bude bojovný, důrazný a kombinační - všechno se potvrdilo. Hřiště bylo opticky menší, kluci podstoupili plno soubojů. Vyrovnali jsme se s tím bez problémů.  

Potěšitelným faktem je čisté konto Patrika Le Gianga, je to tak?
Určitě. S obrannou prací celého týmu jsem byl v tomto zápase spokojený. K úplné spokojenosti mi chyběla aspoň jedna trefa do sítě srbského soupeře.

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna